Presunúť na hlavný obsah

Horoskop na nový týždeň 24.6.-30.6.: Nové lásky, vášnivé spojenia aj problémy v práci

Zábava

Záver júna bude pre mnohé znamenia ako na hojdačke. Pekné a dobré dni vystriedajú turbulentnejšie, avšak stále pôjde o celkom pozitívne obdobie, takmer pre každé znamenie.

Baran

Venuša, planéta náklonnosti, prehĺbi váš sektor romantiky a naplní vaše interakcie vzrušením a príťažlivosťou. Slobodní Barani sa budú cítiť priťahovaní magnetickými osobnosťami, zatiaľ čo tí, ktorí sú vo vzťahu, zažijú obnovenú iskru vášne. Prijmite spontánnosť a nechajte sa viesť pocitmi a vlastnou intuíciou.

Mohlo by vás zaujímať: Z jedného dňa na druhý ma prestalo baviť milovanie s mojím priateľom: Nakoniec som pochopila, prečo.

Býk

V srdcových záležitostiach očakávajte, že budú lietať iskry a stúpať vášne. Toto obdobie vytvára kúzlo romantickej blaženosti a nabáda vás, aby ste sa oddali láskavým gestám a preskúmali hlbšie spojenia s partnerom. Tí, čo sú slobodní, by mali svoje srdce otvoriť novým stretnutiam, láska môže byť bližšie, ako si myslíte.

Blíženec

Pripravte sa na kolotoč aktivít vo svojej kariére. Príležitostí na pokrok a uznanie je veľa, ale je nevyhnutné zostať prispôsobiví a flexibilní. Prijmite zmeny s dôverou vo svoju schopnosť jasne zažiariť v každej situácii.

Rak

Tento týždeň váš profesionálny život nadobudne dávku kozmickej energie. Využite príležitosti na rast a napredovanie. Vaša kreativita a odhodlanie vám postupne vydlážďujú cestu k úspechu. Zamerajte sa na svoje dlhodobé ciele, inak budete čeliť problémom.

Lev

Do centra pozornosti sa dostávajú finančné záležitosti, ktoré vás vyzývajú, aby ste zhodnotili svoje peňažné stratégie. Hľadajte stabilitu a istotu vo svojich investíciách. Pri finančných rozhodnutiach verte svojim inštinktom, ale zvážte aj vyhľadanie rady od dôveryhodných mentorov alebo odborníkov. Pomôže vám to neurobiť zásadnú chybu.

Panna

V srdcových záležitostiach vás záver júna zasype romantickými elementami. Je veľká šanca, že sa zamilujete, či už opäť do svojho partnera alebo do niekoho nového. Rozhodne nebude núdza o vášeň a veľkú dávku romantiky. Užívajte si to plnými dúškami.

Váhy

Tento týždeň uprednostnite starostlivosť o seba. So slnkom, ktoré osvetľuje vašu cestu, je ideálny čas zamerať sa na vyživovanie vášho tela a mysle. Začleňte vnímavé praktiky, výživné jedlá a pravidelné cvičenie do svojej rutiny, na zvýšenie vitality a odolnosti.

Škorpión

Skúste v tomto období prijať zraniteľnosť a otvorte srdce novým skúsenostiam. Znovu sa spojte so svojím partnerom prostredníctvom intímnych rozhovorov a spoločných snov. Verte, že to prehĺbi vaše puto a to je presne to, čo potrebujete. 

Strelec

Váš šarm je tento týždeň neskutočný. Či už ste slobodní alebo zadaní, prijmite v romantike spontánnosť. Prekvapte svojho partnera premysleným gestom alebo buďte otvorení nečakaným stretnutiam, ktoré by mohli vyvolať niečo magické.

Kozorožec

Zamerajte sa na nájdenie rovnováhy vo svojej fyzickej a emocionálnej pohode. Zahrňte do bežnej rutiny praktiky všímavosti, aby ste zmiernili stres a zvýšili vitalitu. Pamätajte, že zdravá myseľ a telo sú vaše najväčšie aktíva, ktoré vás ženú vpred.

Vodnár

V práci prichádza náročné obdobie. Je možné, že budete musieť zmeniť svoje pôsobisko, aby ste opäť našli sami seba. S kolegami to tiež nebude ružové, keďže celková atmosféra na pracovisku je napätá. Skúste však myslieť pozitívne a začať si hľadať aj bočné chodníčky. 

Čítajte tiež: V sexe sme s manželom objavili nový druh rozkoše: Keby som vedela, čo nám to prinesie, urobili by sme to už dávno

Ryby

Zostaňte ostražití a chopte sa príležitostí na expanziu, ale pamätajte na obozretnosť a opatrnosť pri investíciách a výdavkoch. Pre dlhodobú stabilitu plánujte múdro. Spojte sa s podobne zmýšľajúcimi ľuďmi, ktorí zdieľajú rovnaké vášne a túžby. Spoločné úsilie môže viesť k vzrušujúcim príležitostiam pre osobný a profesionálny rast.