Presunúť na hlavný obsah

Najlepší a najláskavejší rodičia sa narodili v tomto znamení: Vštepujú deťom dôveru, čím si idú bez strachu za svojimi snami

Partnerské vzťahy

Ľudia narodení v jednom znamení zverokruhu sú na rodičovstvo absolútne predurčení. Deťom sa venujú a zároveň im nechávajú priestor pre vlastný rozvoj. Ste v tejto kategórii aj vy?

Inštinktívne chápu potreby svojich detí

Vďaka svojim znalostiam, praktickosti a spoľahlivosti presne rozumejú tomu, čo dieťa potrebuje, aby v živote uspelo. Sú naozaj starostliví, zodpovední a vo veľkom povzbudzujú svoje deti, aby sa stali expresívnymi a kreatívnymi. Tiež ich radi napĺňajú empatiou, priateľskosťou a láskavosťou. Vo veľkom im prejavujú city a vštepujú hodnoty tak, aby ich ostatní mali radi a vždy si k nim našli cestu. 

Čítajte tiež: Symbol večnej mladosti: Vďaka tomuto si ženy dokážu udržať najlepší vek a neustály záujem mužov

Aj keď emocionálna citlivosť ich osobnosti obmedzuje v iných oblastiach života, je to sila, ktorá z nich robí vynikajúcich rodičov. Inštinktívne chápu potreby detí a poskytujú im nekonečnú lásku a podporu. Navyše títo ľudia uprednostňujú rodinu a celý svoj život venujú rozvoju záľub vlastných ratolestí, najmä kreatívnych.

Sú tiež praktickí, trpezliví, pozorní a všímaví. Už tušíte o koho ide? Áno, reč je o osobách narodených v znamení Rýb. Práve tí sa radia do kategórie najdokonalejších rodičov. Chcú svojim deťom ponúknuť tú najlepšiu príležitosť na úspech, no zároveň myslia aj na to, že sú to stále deti, ktoré sa potrebujú zabávať. Vštepujú im dôveru a odvahu, čím im umožňujú bez strachu ísť za svojimi snami. 

Mohlo by vás zaujímať: Mali sme sex pomaly denne, napriek tomu som chcela viac: Nakoniec som však zistila o sebe krutú pravdu

Vnímate daných ľudí rovnako?

spolu hlasovalo 260 ľudí

Áno
97
Nie
163