Presunúť na hlavný obsah

Veci, ktoré muži v sexe zbožňujú: Ak im doprajete toto, rozhodne sa nebudú utiekať k milenkám

Partnerské vzťahy

Viete, po čom muži naozaj túžia? Keď im v sexe doprajete určité veci, rozhodne nebudú mať tendencie utekať do náručia inej.

1. Chcú, aby ste im ukázali, ako sa vám to páči

Muži sú vizuálne bytosti. Ukážte mu, ako sa vám to páči. Nebojte sa hýbať jeho rukami, používajte verbálnu a neverbálnu komunikáciu, aby ste sa obaja dobre zabavili. Za maximálne sexi považujú, ak si len ľahnete na posteľ a dotýkate sa seba, zatiaľ čo jemu prikážete, aby sa pozrel, ale nesmie sa vás dotknúť.

Čítajte tiež: Symbol večnej mladosti: Vďaka tomuto si ženy dokážu udržať najlepší vek a neustály záujem mužov

2. Milujú rozmanitosť

Urobte sex vzrušujúci objavovaním nových miest na hranie, ako je kuchynský stôl, práčovňa, skúste to v aute alebo dokonca vonku. Sex v nových oblastiach vedie k zábavnejším a kreatívnejším príležitostiam na hranie rolí, čo chlapi skrátka zbožňujú.

3. Túžia, aby ste sex iniciovali

Jednou z najčastejších sťažností, ktoré sexuológovia a pároví terapeuti počúvajú je, že muži vo vzťahoch majú pocit, že často musia začať sex so svojimi partnerkami. Pritom sa však radi sami nechávajú zvádzať, radi sa cítia žiadaní a príťažliví. Iniciovanie sexu pošle vášmu partnerovi správu, že ho chcete, čo mu výrazne zvýši sebavedomie.

4. Vždy vyjadrite, čo pri akte, čo cítite

Nezadržiavajte svoje stony, výkriky a vzdychy rozkoše. Chlapi to radi počúvajú, je to erotické a skutočne ich to vzrušuje. Nehovoriac o tom, že je to oslobodzujúce aj pre vás. Skúste sa skrátka len v danej chvíli uvoľniť. Je to ako komunikácia, ibaže viac sexi.

5. Zbožňujú aktívne ženy

Muži milujú sex so ženami, ktoré sú aktívne. Snažte sa v rámci polôh, dotykov, skúste použiť pery na preskúmanie väčšej časti jeho tela. Všetky tieto pohyby mu dajú najavo, že ho chcete. A presne to chlapi potrebujú.

Mohlo by vás zaujímať: Mali sme sex pomaly denne, napriek tomu som chcela viac: Nakoniec som však zistila o sebe krutú pravdu