Presunúť na hlavný obsah

Muži narodení v týchto znameniach sa boja zamilovať: Nájsť skutočnú lásku pre nich preto býva problémom

Partnerské vzťahy

Majú veľký strach prejaviť ozajstné city. Cesta k tomu, kým sa zamilujú je preto náročná. Boja sa totiž toho, že by im žena, do ktorej sa zaľúbia, mohla ublížiť.

Panna

Muži narodení v znamení Panny sú perfekcionisti a majú tendenciu o všetkom premýšľať. Ich strach zo zamilovanosti pochádza z toho, že sa boja nedokonalosti. Obávajú sa, že nenájdu ideálneho partnera alebo že sami nebudú dosť dobrí. Tento strach spôsobuje, že váhajú nadviazať hlbší kontakt.

Čítajte tiež: Symbol večnej mladosti: Vďaka tomuto si ženy dokážu udržať najlepší vek a neustály záujem mužov

Musia sa naučiť, že láska nie je o dokonalosti. Ide o rast a pochopenie. Keď sa zamilujú, potrebujú, aby ich daný človek prijal s dôverou a bol k nim bola láskavý!

Škorpión

Škorpióni milujú s intenzitou a vášňou. Ich obava zo zamilovanosti však pramení zo zraniteľnosti. Starostlivo si tak strážia svoje súkromie, pretože sa nechcú zraniť. Obávajú sa, že ak niekoho pustia dnu, táto osoba ich vystaví emocionálnej bolesti.

Na prekonanie tohto strachu si Škorpióni musia nájsť partnera, ktorý si cení dôveru a lojalitu. Mnohokrát títo muži prechádzajú intenzívnymi emóciami a budovať dôveru im naozaj trvá oveľa dlhšie ako iným.

Kozorožec

Kozorožci sú praktickí a uzemnení. Ich strach zo zamilovanosti je zakorenený v tom, že sa boja straty kontroly. Majú vnútorný pocit, že láska naruší ich dobre naplánované životy. Kozorožci často uprednostňujú svoju kariéru a osobné ciele pred vzťahmi.

Mohlo by vás zaujímať: Mali sme sex pomaly denne, napriek tomu som chcela viac: Nakoniec som však zistila o sebe krutú pravdu

Je pre nich kľúčové pochopiť, že láska môže byť zdrojom podpory a stability. Musia sa naučiť vyvážiť svoju pragmatickú povahu s emocionálnymi aspektami lásky.