Presunúť na hlavný obsah

Horoskop na nový týždeň 1.7.-7.7.: Užijete si párty čas, veľa zábavy, ale objavia sa aj vnútorné sklamania

Zábava

Začiatok prázdnin bude pre mnohé znamenia obdobím večierkov, zábavy a užívania si. Avšak prídu aj vnútorné boje a sklamania. A na to sa treba pripraviť.

Baran

Pre tých, ktorí sú vo vzťahoch, je tento týždeň ako stvorený na opätovné zapálenie iskry. Naplánujte si romantický únik alebo sa venujte aktivitám, ktoré si obaja užívate. Komunikácia bude kľúčom k prehĺbeniu vášho puta. Zdieľajte svoje sny, obavy a túžby otvorene. Do konca mesiaca bude váš vzťah harmonickejší a naplnený.

Neprehliadnite: Mágia staršieho muža: Nikdy som neverila, že takýto vzťah môže fungovať, až kým som to nezažila na vlastnej koži

Býk

Začiatok júla prináša do vášho milostného života osviežujúcu vlnu romantiky a intimity. Ak ste slobodní, stretnete niekoho, kto vás uchváti neočakávaným spôsobom. Majte oči otvorené na spoločenských stretnutiach. Táto osoba môže spochybniť vaše obvyklé preferencie, ale bude vás tiež inšpirovať k objavovaniu nových aspektov lásky.

Blíženec

Vaše zdravie sa teraz dostane do centra pozornosti. Planetárne usporiadanie naznačuje čas na omladenie a starostlivosť o seba. Zamerajte sa na vytvorenie vyváženej rutiny, ktorá zahŕňa fyzickú aktivitu, výživnú stravu a dostatok odpočinku. Mimoriadne prospešné môžu byť outdoorové aktivity, ako je turistika alebo plávanie, ktoré vám pomôžu zostať aktívni a zároveň sa spojiť s prírodou.

Rak

Venujte pozornosť signálom svojho tela a ak máte pocit, že niečo nie je v poriadku zakročte. Budete chcieť byť na všetkých spoločenských podujatiach, no ak sa začnete prepínať, nedopadne to dobre. Snažte sa neísť na hranicu vlastných síl. 

Lev

Tento týždeň sa u vás zdôrazňuje kariérny postup, čo z neho robí vzrušujúce obdobie pre profesionálny rast. Tvrdá práca a oddanosť budú pravdepodobne uznané, čo môže viesť k povýšeniu alebo novým povinnostiam. Prijmite tieto príležitosti s dôverou a ukážte svoje vodcovské schopnosti.

Panna

Komunikácia bude kľúčom k podpore porozumenia a harmónie vo vašich vzťahoch. Majte otvorené srdce a buďte pripravení objavovať nové dimenzie intimity so svojím partnerom. Užijete si párty čas, veľa zábavy, ale otvoria sa aj staré rany, ktoré musíte cielene zaceliť. 

Váhy 

Zostaňte otvorení neočakávaným príležitostiam a buďte proaktívni pri vytváraní sietí a predvádzaní svojich talentov. Vaša všestrannosť a prispôsobivosť, budú vašou najväčšou devízou pri zvládaní akýchkoľvek problémov, ktoré sa objavia. Prijmite inovácie a dôverujte svojej schopnosti uspieť v akejkoľvek profesionálnej oblasti.

Škorpión

Toto je ideálny čas na to, aby ste otvorene a úprimne vyjadrili svoje pocity a posilnili tak puto medzi vami a vašou polovičkou. Slobodní, pripravte sa na to, že budete pre opačné pohlavie neodolateľní svojím magnetizmom a šarmom. Prijmite nové spojenia a dovoľte si byť zraniteľní, láska môže rozkvitnúť, keď to najmenej čakáte.

Strelec

Očakávajte chvíle intenzívneho spojenia a oduševnených rozhovorov, vďaka ktorým sa budete cítiť viac emocionálne prepojení ako kedykoľvek predtým. Slobodní Strelci môžu zistiť, že sú priťahovaní niekým, koho naozaj dlho poznajú a objavia v sebe nové rozmery lásky.

Kozorožec

Pozorne sledujte svoj rozpočet a vyhýbajte sa impulzívnym výdavkom, najmä ku koncu týždňa, keď vplyv Neptúna môže zatemniť váš úsudok. Dôverujte svojim inštinktom, pokiaľ ide o investície a konajte rozvážne. Inak by ste mohli stratiť viac ako si myslíte. 

Vodnár 

V oblasti kariéry sa hviezdy konečne zjednocujú vo váš prospech. Mars, planéta akcie, podnecuje váš sektor ambícií, profesionálne odhodlanie je bezkonkurenčné. Chopte sa príležitosti a sledujte svoje ciele s neochvejnou dôverou a nadšením. Či už ide o náročný projekt, hľadanie nových kariérnych vyhliadok alebo predvádzanie vlastných schopností, dôverujte si a napredujte. 

Ryby

Počúvajte signály svojho tela a urobte zo starostlivosti o seba nesporný aspekt každodennej rutiny. Stáva sa vám totiž, že zabúdate na svoje blaho a to sa negatívne odzrkadľuje potom vo viacerých sférach. Spomaliť, je motto tohto týždňa. 

Mohlo by vás zaujímať: Anna vstúpila do vopred dohodnutého manželstva: Ako fungujú vzťahy založené na biznise, budete prekvapení