Presunúť na hlavný obsah

3 páry zverokruhu, ktoré sú definíciou energie „čiernej mačky“ a „zlatého retrievera“: Čo to presne znamená?

Sex a vzťahy

Nielen v astrológii existuje teória, že protiklady majú tendenciu sa priťahovať. Aj koncept páru čiernej mačky a zlatého retrievera, popularizovaný na sociálnej sieti TikTok, je toho dôkazom. Čo to však presne znamená a ste aj vy aktuálne v takomto páre?

Jeden často priťahovaný druhým 

Astrológ oslovený portálom bustle.com vysvetľuje koncept čiernej mačky a zlatého retrievera v ľudskom kontexte. Idea tohto konceptu sa zrodila na sociálnej sieti Tik Tok a týka sa párov. Hovorí o tom, že v mnohých pároch môže jeden partner stelesňovať rezervovanú a tajomnú energiu čiernej mačky, zatiaľ čo druhý bude mať oveľa viac spoločného s energickým zlatým retrieverom, ktorého chce potešiť. A  z nejakého dôvodu je jeden často priťahovaný druhým.

Mohlo by vás zaujímať: Muži v týchto 3 znameniach majú najharmonickejšie vzťahy. Ktoré znamenia s nimi tvoria šťastné páry?

Aktívnejšia verzus pasívnejšia polarita 

V kontexte astrológie môžeme o netradičnej symbióze čiernej mačky a zlatého retrievera hovoriť aj z hľadiska astrologických polarít: „Aktívnejšia polarita zahŕňa šesť ohnivých a vzdušných znamení, zatiaľ čo vnímavejšia polarita pozostáva zo šiestich zemských a vodných znamení, takže každé znamenie zverokruhu je zaradené do jednej z dvoch skupín. Je známe, že aktívne znamenia sú viac extrovertné, sociálne a asertívne, z ktorých väčšina sa prekrýva s vlastnosťami zlatého retrievera. Ale vnímavé znamenia sú zvyčajne viac introvertné, introspektívne a pasívne, čo vyžaruje skôr atmosféru čiernej mačky,“ objasňuje podrobnejšie oslovený astrológ. 

Ako pokračuje vo vysvetľovaní ďalej, mnohé znamenia zverokruhu majú potenciál plne stelesňovať energiu čiernej mačky alebo zlatého retrievera v závislosti od toho, ako ich partner aktivuje svoju tabuľku. S ohľadom na to existujú určité páry, ktoré spadajú do tohto archetypu viac ako iné. Ktoré presne a ste súčasťou takéhoto páru? 

Čítajte tiež: Tieto dvojice patria medzi najkompatibilnejšie: Našli ste sa so svojou polovičkou?

Rak a Kozorožec 

Rak a Kozorožec sú opačné znamenia na kolese zverokruhu, ktoré však spájajú isté kompatibilné prvky vody a zeme. Do vzťahu to prináša príjemnú rovnováhu vlastností. Súcitný Rak je emocionálny a hlboko sentimentálny, takže má tendenciu byť vo vzťahu veľmi oddaný. To sa odzrkadľuje ako správanie zlatého retrievera. Pragmatický Kozorožec má zase tendenciu mať rezervovanejšie a vážnejšie správanie, takže drží svoje emócie pod pokrievkou. Kozorožec je teda skoro vždy čiernou mačkou v prenesenom význame. Ich vzájomná dynamika je však neodškriepiteľná. 

Lev a Vodnár

Lev a Vodnár dokážu byť ako pár tiež v energii čiernej mačky a zlatého retrievera. Vo zverokruhu sa tiež nachádzajú oproti sebe. Avšak na rozdiel od kombinácie vody a zeme,  Raka a Kozorožca spájajú tento prvky ohňa a vzduchu, čo sa tiež považuje za vysokú kompatibilitu. Spoločenského Leva väčšinou definuje práve zlatý retriever. Vodnár je zase znamenie známe tým, že je veľmi objektívne, chladné a trochu emocionálne oddelené. To z nich robí skvelý prototyp práve tohto populárneho spojenia, ktorý má medzi sebou priam magnetickú príťažlivosť.

Neprehliadnite: Najstabilnejší partner na vzťah sa narodil v tomto znamení: Pri ňom budete mať pocit, že ste jediná

Škorpión a Ryby

Keď sa dve citlivé vodné znamenia romanticky spoja, často medzi nimi existuje hlboké emocionálne spojenie a vrodené intuitívne porozumenie. Dynamika čiernej mačky a zlatého retrievera však môže určite stále vstúpiť medzi týmito dvomi znameniami do hry. Tajomný a veľmi pozorný Škorpión stelesňuje typickú čiernu mačku za akýchkoľvek okolností vo vzťahu. Medzitým sú večne zasnené Ryby otvorené a beznádejne romantické. Majú  tendenciu byť úplne ponorené do svojich pocitov. V spojení so Škorpiónom sú práve Ryby zlatým retrieverom a zasypú Škorpióna láskou a pozornosťou, ktorú v skutočnosti Škorpión tajne miluje, aj keď to nedá najavo. 

Ste tiež v páre, kde jeden stelesňuje energiu čiernej mačky a druhý energiu tzv. zlatého retrievera?

spolu hlasovalo 53 ľudí

Áno
17
Nie
36