Presunúť na hlavný obsah

Známe mamy a dcéry, ktoré majú perfektný vzťah: Ktoré celebritné dcéry našli v matke spriaznenú dušu?

Zahraničné celebrity

Tieto mamy a dcéry majú skvelý vzťah. Výborne si rozumejú a jedna v druhej našli spriaznenú dušu. Kto sa sem radí?

Catherine Zeta-Jones a Carys

Catherine Zeta-Jones a jej dcéra Carys majú toho naozaj veľmi veľa spoločného. Spolu sa venujú móde, zúčastnili sa na niekoľkých prehliadkach počas New York Fashion Weeku a dokonca spoločne zdobili obálku Vanity Fair. 

"Moja mama je pre mňa ako módna ikona," povedala Carys pre Town & Country.

Čítajte tiež: Princezná Diana a jej slávna noc v Bielom dome: Netancovala len s Johnom Travoltom, ale aj s ďalším hercom, čo o nej prezradil?

"Si radosťou môjho života. 21 rokov pozorovania, ako sa z teba stáva tá najúžasnejšia žena, ktorou dnes si, je dar od Boha, ktorý nikdy nepovažujem za samozrejmosť a vážim si ho každý deň svojho života. Ďakujem ti za to, že si sama sebou. Milujem ťa celým svojím srdcom. Mama."

Gwyneth Paltrow a Apple

Dcéra Gwyneth Paltrow, Apple má odmalička s mamou krásny vzťah. Bola vytúženým dieťaťom a vo viacerých veciach sa podobá najmä svojej mame. Apple je vlastne kópia Gwyneth, od postavy až po takmer identické črty tváre a úsmevy. Sama herečka ju nazýva mini-me a je na ňu veľmi pyšná. 

"Táto žena mi dáva nádej na budúcnosť ženstva a na budúcnosť našej planéty. A táto žena zo mňa urobila ženu, ktorou som dnes, viac ako ktokoľvek iný. Milujem ťa tak hlboko a úplne, že to vzdoruje artikulácii. Pohľad na teba ako na dospelú ženu napĺňa moje srdce takmer neznesiteľnou láskou, hrdosťou a zmyslom."

Cindy Crawford a Kaia

Nádherná dcéra Cindy Crawford sa sa na svoju matku neuveriteľne podobá. Majú výborný vzťah a v mnohých ohľadoch si rozumejú. Kaia si mamu váži, vo viacerých oblastiach je pre ňu obrovskou inšpiráciou a naozaj majú toho veľa spoločného. 

Mohlo by vás zaujímať: Princezná Diana na filmovom festivale v Cannes vzdala poctu Grace Kelly: Pozrite sa, čo si vtedy bez premýšľania obliekla

"Nie je to len tak, že sa na seba podobáme. Máme rovnaké maniere, rovnako spôsob, akým reagujeme na určité situácie, je totožný - a myslím si, že práve tam je vidieť, ako veľmi sme si podobné."