Presunúť na hlavný obsah

Najsexi partnerky slovenských futbalistov na EURE 2024: Tieto známe krásky vyzerajú neskutočne

Zahraničné celebrity

Majstrovstvá Európy vo futbale 2024 priniesli doslova futbalové šialenstvo. Ktorí slovenskí futbalisti majú po svojom boku naozaj hriešne sexi partnerky?

Milan Škriniar

Po boku talentovaného Milana Škriniara už roky stojí nádherná Barbora. Minulý rok si dvojica povedala sladké "ÁNO" a ich svadba bola ozajstnou udalosťou roka. Barbora vyzerá neskutočne, má krivky bohyne a vidieť, že o svoju postavu sa poctivo stará. 

Mohlo by vás zaujímať: Diadém princeznej Diany: Existuje dôvod, prečo ho Kate Middleton a Meghan Markle nikdy nemali na svojich svadbách

Peter Pekarík

Obranca Peter Pekarík má takisto mimoriadne sexi manželku. Na spoločnom profile pridávajú fotky z dovoleniek, kde práve Lujza určite púta pozornosť. Dvojici to spolu mimoriadne pristane a vyzerajú skutočne spokojne a šťastne. 

Juraj Kucka 

Sympatický Juraj Kucka, alias Kuco, tvorí pár s priateľkou Romanou Bobokovou. Nedávno sa stali aj rodičmi a občas sa s fanúšikmi podelia o spoločné fotografie. Romana je nielen sympatická, ale naozaj vyzerá sexi a krásne!

Neprehliadnite: Kráľovská svadba nie je zárukou šťastného manželstva: Tieto páry takmer položili svojim rozvodom monarchiu