Presunúť na hlavný obsah

Rada kráľovnej Alžbety II. princeznej Diane na balkóne paláca: Čo povedal Charles svojej neveste večer pred svadbou?

Zahraničné celebrity

Čítačky pier vraj dekódovali radu, ktorú dala kráľovná Alžbeta svojej neveste, princeznej Diane, v deň jej svadby na balkóne Buckinghamského paláca. Chcete vedieť aj to, čo presne mal povedať svojej neveste princ Charles pred oltárom v Katedrále sv. Pavla?

Hoci nebol koniec rozprávkový, svadba bola 

Ako informuje magazín Marie Claire, keď sa princ Charles a lady Diana Spencer brali v Katedrále sv. Pavla v roku 1981, 3500 ľudí bolo svedkom ich vymieňania sľubov osobne a ďalších 750 miliónov ľudí to sledovalo z domu: „O desaťročia neskôr už vieme, že rozprávkový obrad neprerástol do rozprávkového manželstva. Ale to neznamená, že samotný deň nebolo niečo, čo by nestálo za povšimnutie,“ napísal Mirror. 

Mohlo by vás zaujímať: Diadém princeznej Diany: Existuje dôvod, prečo ho Kate Middleton a Meghan Markle nikdy nemali na svojich svadbách

Pozri sa na ľudí, ktorí na teba celý deň čakali, aby ťa videli 

Dnes, o 43 rokov neskôr od ikonickej svadby, ktorú všetci sledovali so zatajeným dychom, čítačky pier vraj dekódovali, čo povedala zosnulá kráľovná Alžbeta svojej novej neveste, princeznej Diane, na slávnom balkóne Buckinghamského paláca. Keď mávali na zhromaždené davy, Jej zosnulé Veličenstvo, kráľovná Alžbeta II. podľa čitateľa z pier poradila Diane, aby sa pozrela na ľudí, ktorí tam boli „celý deň, aby ju videli“.

Vyzeráš perfektne, podaj mi ruku a bozk 

Tiež už vieme, čo povedal samotný ženích, princ Charles, svojej neveste priamo pred oltárom, keď ju uvidel po prvýkrát vo svadobným šatách:  „Vyzeráš perfektne,“ povedal a potom ju požiadal, aby mu podala ruku a následne ako ďalšie slovo, jej povedal len „bozk“

Čítajte tiež: Pár dní pred svadbou chcela Diana Spencer odvolať svadbu s princom Charlesom: Táto osoba zmenila jej rozhodnutie

Pozri sa im do očí a zabi ich 

Denník Mirror uvádza, že v predvečer ich veľkého dňa, aby uvoľnil princ Charles Dianino napätie a hanblivosť, poslal svojej neveste tajný odkaz s týmto znením: „Som na teba taký hrdý, a keď prídeš hore, budem tu pre teba zajtra pri oltári. Stačí sa im pozrieť do očí a dostaneš ich,“ cituje Mirror. Túto noc pred svadbou strávila Diana spolu so svojou sestrou Jane v Clarence House. 

Som na teba hrdý, ale nemilujem ťa

No akokoľvek romanticky a povzbudzujúco tieto slová zneli, boli v rozpore s tým, čo jej mal tiež povedať princ Charles večer pred svadbou a to preto, že nechcel vstúpiť do manželstva s falošným predpokladom: „Jednou z najšokujúcejších vecí, ktoré mi Diana povedala, bolo, že večer pred svadbou jej Charles povedal, že ju nemiluje,“ prezradil Thornton v dokumente ITV The Diana Interview: Revenge of a Princess, ktorý s princeznou úzko spolupracoval. 

Neprehliadnite: Kráľovská svadba nie je zárukou šťastného manželstva: Tieto páry takmer položili svojim rozvodom monarchiu

Nuž, ak jeden z páru nevstupuje do manželstva z lásky, je jasné, že skôr či neskôr sa ich cesty musia rozísť, nemyslíte?