Presunúť na hlavný obsah

Kate Winslet po rokoch prezradila: Bozkávanie s Leom DiCapriom v Titanicu nebolo vôbec splneným snom

Zahraničné celebrity

Chémia, ktorú sme videli medzi hlavnými hrdinami vo filme Titanic z roku 1997, Kate Winslet a Leonardom DiCapriom, bola tiež dôvodom, že sa tento film stal jedným z najziskovejších v histórii filmu. No ako sa v skutočnosti cítila herečka pri bozkávacích scénach?

Mať zamknuté pery pri bozkávaní nie je splnený sen 

Ako informuje magazín Marie Claire, Kate Winslet sa v Titanicu bozkávala s mužom, ktorého jej v tej dobe závideli všetky nielen mladšie ženy. Po rokoch si herečka zaspomínala a v rozhovore pre Vanity Fair povedala, že mať zamknuté pery pri bozkávaní nebolo práve jej splneným snom. Avšak na vine nebol jej herecký partner, Leonardo DiCaprio, ale mejkap. 

Mohlo by vás zaujímať: Ak by Kate Winslet mohla vrátiť čas, Titanic by natočila ešte raz: Herečkin dôvod je viac než prekvapivý

On bol hnedý a ona príliš bledá 

Ako Kate prezradila, mala na sebe veľa bledého make-upu a musela si neustále robiť jeho kontroly. Inak by po každom bozku podľa jej slov vyzerala akoby olizovala karamelovo – čokoládovú tyčinku. Kate musela ešte riešiť aj šmuhy na svojej nalíčenej tvári od jeho hnedého opálenia. Čiže on bol celý hnedý a ona zase príliš bledá, nemali sa pri bozkávaní naozaj bozkávať, len dotýkať pier aj to veľmi opatrne, aby si nemuseli zase doličovať tváre: „Ach, bože, bol to taký neporiadok,“ povedala Kate.

Vtipné, keď sa navzájom líčili 

Zaujímavosťou je, že počas natáčania viacerých scén boli samotní maskéri pre Kate a Lea neprístupní. Keďže sa natáčalo v ťažších podmienkach a nemohli zakaždým maskéri pribehnúť za hercami, nosila Kate štetce so sebou vo vreckách korzetových šiat, aby sa doupravovali sami.  Odhliadnuc od všetkých problémov, Kate priznala, že pre ňu a Lea bolo „celkom smiešne“, keď sa „chichotali a navzájom sa líčili“.

Čítajte tiež: Ona z bohatej rodiny a on bez peňazí: Jack a Rose z Titanicu naozaj existovali, Rose mala potom dokonca dieťa

Bola to nočná mora

Kate si tiež spomína, ako si párkrát udrelo koleno o zábradlie lode, keď jednu scénu robili na viackrát: „Bola to nočná mora. Leo sa nemohol prestať smiať a museli sme to nakrútiť asi štyrikrát, pretože režisér Cameron na to chcel samozrejme veľmi špecifické svetlo a západy slnka a neustále sme sa premiestňovali,“ opísala na záver Kate. 

Neprehliadnite: Kate Winslet priznala, že ju za rolu v Titanicu kritizovali. Dôvodom boli jej kilá navyše

Je pre vás film Titanic jeden z najpamätnejších v histórii filmu práve vďaka hercom Kate Winslet a Leonardovi DiCapriovi?

spolu hlasovalo 505 ľudí

Áno
462
Nie
43