Presunúť na hlavný obsah

Princezná Diana a jej slávna noc v Bielom dome: Netancovala len s Johnom Travoltom, ale aj s ďalším hercom, čo o nej prezradil?

Zahraničné celebrity

Princezná Diana prežila jednu zo svojich slávnych nocí aj v Bielom dome vo Washingtone. Pritom si stihla zatancovať nielen so slávnym hercom, Johnom Travoltom. Tancovala aj s ďalším hercom, ktorý o nej po rokoch niečo prezradil.

Jeden z najikonickejších momentov jej života 

Ako informuje magazín Marie Claire, princezná Diana prežila svoju ďalšiu slávnu noc aj v Bielom dome vo Washingtone na bankete v roku 1985, kde ako inak žiarila, vtedy ešte po boku manžela, princa Charlesa. Banket usporadúval vtedajší prezident Ronald Reagan so svojou manželkou, Nancy. Mnohí novinári opisujú tento jej večer ako jeden z najikonickejších momentov jej krátkeho života. V tmavomodrej róbe s nahými ramenami Victora Edelsteina skutočne žiarila a vyzerala ako sa na princeznú patrí. Mnohí si však pamätajú jej tanec s už vtedy slávnym hercom, Johnom Travoltom, v Bielom dome. A nebol rozhodne len jeden. Mladá Diana sa vtedy v skutočnosti točila na tanečnom parkete aj s iným hercom, rovnako slávnym, ktorý je aktívny ešte aj dnes. 

Mohlo by vás zaujímať: Princezná Diana sa zúčastnila len jedného MET GALA v šatách Dior: Neprekvapivo bola titulovaná ako „Belle of the Ball“

Zdalo sa, že zažíva obdobie svojho života 

Tým druhým slávnym hercom bol Tom Selleck, ktorý mal po rokoch na adresu princeznej Diany povedať a magazín ho cituje: „Musím povedať, že sa zdalo, že prežíva obdobie svojho života,“ uviedol herec asi pred týždňom pri príležitosti vydania svojej monografie You Never Know. Tom prezradil aj to, že tanec s princeznou z Walesu najskôr takmer odmietol. 

Bol na osobnom zozname hostí princeznej 

V tom čase totiž Tom nakrúcal film Magnum, P.I. na Havaji a nebol si istý, či by sa vôbec mohol dostať do D.C. na tento banket. Jeho publicista mu však vtedy povedal: „Pozri, toto je osobný zoznam hostí princeznej Diany a sú na ňom len traja herci, ty, Clint Eastwood a John Travolta.“ Takže nakoniec išiel. Tom opísal, že spolu s Clintom Eastwoodom sa snažili držať bokom od všetkých tanečníkov, vtedy mohli všetci prítomní vidieť nezabudnuteľný tanec Travoltu a Diany, kedy sa okolo nich vytvoril kruh a všetci okolo nich tlieskali rukami. 

Čítajte tiež: 10 vecí, ktoré ste doteraz zrejme o princeznej Diane netušili: Mala prezývku Duch, milovala tanec a nenávidela Charlesa

Vyškolená v konverzácii, ale hanblivá 

Keď sa vraj schyľovalo k druhému tancu princeznej a Travoltu, prišla k nim jedna žena a povedala Tomovi, že musí Travoltu nahradiť. Tak išiel a dnes, po rokoch si na ňu spomína ja takto: „Diana bola krásna a bola v nej veľmi hanblivá vlastnosť, napriek tomu, že bola dobre vyškolená v umení konverzácie.“ V rozhovore pre Town & Country Selleck povedal, že hoci nie je často oslnený inými hviezdami, Diana ho oslnila. Tiež sa jej ospravedlnil za nedostatok tanečných schopností. K ich stretnutiu ešte dodal: „Bolo to nezabudnuteľné.“ 

Neprehliadnite: Letné outfity princeznej Diany sú IN aj s odstupom 30 rokov: Inšpirácia na bežný deň i večerný look