Presunúť na hlavný obsah

Trendy v interiéri na jeseň 2023: Babie leto vonku na terase a štýlové doplnky, ktorými premeníte celý byt

Bývanie

Prinášame vám jednoduché zmeny vo vašom bývaní, na ktoré by ste sa mali zamerať počas skorej jesene a s nástupom babieho leta.

Prechod z leta do jesene má svoje čaro a podobne ako sa menia farby prírody, mení sa aj váš interiér. Postupne dochádza k zmene, no hra so svetlom a tieňmi dokáže veľa s atmosférou a celkovým vyžarovaním. Nehovoriac o prvkoch vintage, ľudovej tvorby a živých lúčnych kvetov, ktoré na stole nesmú chýbať. 

Inšpirujte sa: Najväčšie chyby pri zariaďovaní kuchyne: Dizajnéri prezradili zlaté pravidlo, bez ohľadu na meniace sa trendy v interiéri

Štýlový home office

Back to work. Žijeme v dobe digitálnej a mať tak zákutie pre pohodlné pracovanie z domu je nevyhnutnou súčasťou moderne vynoveného interiéru. Stolová lampa by na stole nemala chýbať, zároveň by ste však mali zachovať vzdušnosť. 

Sviečky vo vašej domácnosti

Jeseň je čas, keď sa do vášho interiéru pomaly začínajú vracať svietniky, sviečky a tie najzaujímavejšie vône evokujúce určité momenty späté s minulosťou a s tým, čo sme prežili. Sklenený svietnik z farebného skla je vhodný do obývačky, alebo na chodbu, kde sviečka vnesie jedinečnú atmosféru.

Babie leto vonku na terase

Predĺžte si leto a pobyt vonku, čo najviac, ako sa dá. Babie leto nás ešte len čaká a stolovanie pod holým nebom má svoje čaro. Na stôl predostrite obrus z praného ľanu a dekorujte napríklad riadom z majoliky, živými lúčnymi kvetmi a vintage doplnkami. 

Neprehliadnite: Trend roka 2023 v bývaní, ktorý sa vám bude páčiť: Takto dostanete von všetku negatívnu energiu

- Najčítanejšie -