Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Za oponou Pražského hradu: Ako to vyzeralo v zákulisí finále Schwarzkopf Elite Model Look 2023?

Feminity TV

Nahliadnite do zákulisia Pražského hradu, kde sa konalo finále najprestížnejšej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2023 pre SR a ČR.

Galavečer najprestížnejšej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2023 sa uskutočnil tradične v Španielskej sále na Pražskom hrade. Dvadsať finalistov a finalistiek z rôznych regiónov sa predviedli v stylingoch z butiku OBSESSION, ktoré nakombinovala stylistka Daniela Pilná. 

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Róby Schwarzkopf Elite Model Look 2023: Nádherná Michaela Kocianová, okúzľujúca Daniela Peštová a ďalší

 

 

„Som veľmi rád, že sa nám opäť podarilo zorganizovať v Španielskej sále krásny finálový večer Schwarzkopf Elite Model Look pre ČR a SR. Silný potenciál všetkých finalistov nám ako materskej agentúre určite umožní realizáciu úspešných dlhoročných kariér pre týchto mladých ľudí,“ prezradil riaditeľ súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2023 pre SR a ČR, Saša Jány.

To, ako to vyzeralo predtým, než sa rozvietili žiary reflektorov na prehliadkovom móle, si môžete pozrieť v minútovom krátkom zázname, ktorý dokonale odzrkadľuje príjemnú atmosféru počas celého dňa. 

Víťazimi sa stali Nikita Podovaylenko - Ukrajina, Ivo Korčák - Slovensko, Filip Kocábek - Česko, Zuzana Kistyová - Slovensko a Aneta Matúšková - Česko. Gratulujeme!

Čítjate viac: VIDEO: Víťazi Schwarzkopf Elite Model Look 2023: Do sveta mieria nové tváre zo Slovenska a Česka!

- Najčítanejšie -