Presunúť na hlavný obsah

Z extrovertnej, problematickej rebelky dokonalá mama: Paris Hilton tvrdí, že konečne našla v živote pokoj a vyrovnanosť

Zahraničné celebrity

Žena, ktorá o škandály vo svete showbiznisu nemala núdzu a prešla si naozaj turbulentnými obdobiami, vraj konečne našla samú seba. Ako materstvo zmenilo dedičku miliardového impéria?

Z rebelky dokonalá mama?

Známa rebelka, žena s dušou extrovertky, ktorej život zapĺňal bulvárne plátky, svojská dedička miliardového impéria Paris Hilton hovorí, že odkedy sa stala mamou, prešla prerodom vlastnej osobnosti. Malý Phoenix Barron Hilton Reum sa narodil v januári a na svet ho priviedla náhradná matka.

Neprehliadnite: Herečka zo Sexu v meste kedysi podľahla výplniam: Negatívne komentáre o jej meniacom sa vzhľade ju negatívne ovplyvnili

No odvtedy je vraj známa kráska emocionálne a psychicky niekde úplne inde. Celý tento proces doteraz vníma ako vlastnú osobnostnú transformáciu. 

"Dosiahla som v živote najviac, čo som mohla a to je vytvorenie vlastnej rodiny a skutočného života – pretože som tak dlho musela hrať nejakú postavu a žiť život niekoho iného. A mám pocit, že mať rodinu, mať deti, je to, čo som vždy chcela robiť. Som ním tak posadnutá. Celé moje srdce je také plné. Mám pocit, že môj život je teraz taký úplný."

"Cítim, že toto je úplne nová etapa môjho života. Mám pocit, že toto je všetko o transformácii stať sa novým lepším človekom. Materstvo všetko mení. Napína vaše srdce spôsobmi, o ktorých ste nevedeli, že je to možné. Zrazu tento malý uzlíček radosti zahŕňa každý aspekt vášho života a naraz o niečo lepšie rozumiete každému rodičovi."

Počas obdobia, kým sa jej syn narodil sa snažila vyhýbať medializácii a všetky informácie ňom sa chcela držať v súkromí. Sama priznala, že aj keď je verejne známou ososbou, už len proces vynosenia dieťaťa považovala za posvätný. 

"Mám pocit, že môj život bol taký verejný a chcela som to len pre seba. Nechcela som sa stretávať s médiami a ľuďmi online, ktorí hovorili o mojom synovi predtým, ako prišiel na tento svet zdravý a šťastný."

No a známa mamička nepopiera túžbu po ďalšom prírastku, rovnako by však zvolila na donosenie bábätka náhradnú mamu, keďže sama má z pôrodu obrovský strach. V niekoľkých rozhovoroch uviedla, že toto je pre ňu jediná cesta ako ešte rozšíriť svoju rodinu.

"Pôrod a smrť sú dve veci, ktoré ma desia najviac na svete."

Mohlo by vás zaujmať: Syn Johnnyho Deppa má 21 a nežije sociálnymi sieťami. Po sláve netúži. V čom je podobný svojmu otcovi?

 

- Najčítanejšie -