Presunúť na hlavný obsah

Žena, s ktorou prišiel kráľ Karol III. o poctivosť, ovplyvnila výber jeho ďalších partneriek: Toto ich spája

Zahraničné celebrity

Kráľ Karol III. mal naozaj veľmi búrlivú mladosť. Nechýbali aférky, milenecké pomery a škandály. Žena, ktorá bola jeho prvou však následne ovplyvnila výber jeho partneriek. Čo ich spája?

Podľa jednej ženy si potom údajne vyberal všetky ďalšie partnerky

Kráľ Karol III. nebol počas svojej mladosti rozhodne žiadnym neviniatkom. O aférky, milenecké pomery a škandály sa staral kráľovskej rodine celkom vo veľkom. Užil si obdobie plné nespútanosti a slobody, hoci mu to jeho titul nedovoľoval.

Neprehliadnite: Herečka zo Sexu v meste kedysi podľahla výplniam: Negatívne komentáre o jej meniacom sa vzhľade ju negatívne ovplyvnili

Sám v jednom z rozhovorov priznal, že jeho mladosť bola naozaj veľmi dobrodružná. Mnoho ľudí sa domnieva, že ženou ktorá bola jeho prvou v intímnej sfére bola Camilla. Je to však omyl. Kráľ Karol III. bol do tohto sveta zasvätený oveľa skôr ako sa dal dokopy so súčasnou manželkou, či dokonca s princeznou Dianou.

Poctivosť podľa oficiálneho životopisca Charlesa Jonathana Dimblebyho stratil ako študent na Cambridgei. O panenstvo prišiel s krásnou a bystrou dcérou čílskeho veľvyslanca,  Luciou Santa Cruz, ktorá pracovala pre majstra školy, bývalého toryovského politika Lorda 'Rab' Butlera.

Avšak žena, ktorá ho mala zasvätiť do tajov sexuálneho života bola Amanda Barrie. V tom čase úspešná herečka, bola vybraná ako "staršia žena", aby naučila dospievajúceho Charlesa všetko o sexe. Pred 20 rokmi tvrdila, že herec James Robertson Justice, priateľ princa Philipa, ju požiadal, aby sa stretla s mladým princom a začala si s ním románik. Jej úlohou bolo čisto pomôcť pri zasvätení budúceho kráľa. Takýmto spôsobom sa totiž kráľovskí muži kedysi vyprevádzali do života. 

"Bola to pravda, bolo mi to dané. Povedali, že chcú niekoho, kto nemá príliš veľa skúseností, ale má zmysel pre humor. James naznačil, že ak to pôjde dobre, budem akousi stálicou – nie priateľkou, ale niekým v pozadí."

Napokon však Amanda odmietla. V tom čase mal mladý princ iba 14 a ona sa na to necítila. To, čo však spája ženy jeho života, teda matku jeho detí, princeznú Dianu, súčasnú manželku Camillu s jeho prvou sexuálnou partnerkou Luciou Santa Cruz je veľká dávka tajomna, odhodlanosť a múdrosť. Práve podľa nej si potom údajne vyberal všetky ďalšie ženy.

Mohlo by vás zaujmať: Syn Johnnyho Deppa má 21 a nežije sociálnymi sieťami. Po sláve netúži. V čom je podobný svojmu otcovi?

- Najčítanejšie -