Presunúť na hlavný obsah

Malé čierne, choker aj kostým: Pripomeňte si fashion highlighty Samanthy Jones, ktorá sa vracia do Sexu v meste

Zahraničné celebrity

Každá zo štyroch hrdiniek Sexu v meste mala svojský štýl. My sme sa zamerali na bohyňu sexu - Samanthu Jones. Pripomeňte si spolu s nami jej outfity stelesňujúce vášeň, nezávislosť a autenticitu.

Éra 90. rokov priniesla zopár kultových snímok, no pokiaľ ide o tie ženské, Sex v meste (Sex and the City) vedie absolútny prím. Seriál o štyroch Newyorčankách, najlepších priateľkách, otvoril viacero tém týkajúcich sa ženskej slobody a emancipácie, nehovoriac o ženskom vnímaní kariérneho a sexuálneho života. 

Mnohé diváčky sa so Sexom v meste vedia stotožniť dodnes, hoci odvysielania prvej série na HBO uplynulo bezmála 20 rokov. Myšlienky zo seriálu sú jednoducho stále aktuálne a inšpiratívne, niet divu, že snímka sa po poslednej sérii v roku 2004 dočkala dvoch celovečerných filmov a napokon pokračovania s názvom Ako to bolo ďalej... (And Just Like That...), v ktorom tri z hlavných hrdiniek žijú svoje príbehy po 50-tke. 

V prvej sérii And Just Like That… chýbala Samantha Jones v podaní Kim Cattrall, keďže herečka sa od natáčania dištancovala kvôli napätým vzťahom najmä so Sarah Jessicou Parker alias Carrie Bradshaw. Aby však príbeh najlepších priateliek neostal nevysvetlený, prvá sériá And Just Like That… končila výmenou správ medzi Carrie a Samanthou s prísľubom, že sa snáď čoskoro uvidia. 

Prečítajte si: Priateľkami boli ešte predtým, než sa objavili Charlieho anjeloch: Cameron Diaz a Drew Barrymore pri sebe stoja v dobrom i zlom

Následne sa objavila informácia, že Kim sa ako Sam vracia do odnože Sexu v meste. Ako sa však ukázalo, nepôjde o plnohodnotný návrat, ale o takzvanú cameo rolu. Tá bude spočívať v telefonáte Sam Carrie, pričom natáčanie hovoru bude prebiehať bez stretnutia herečiek. Nateraz je isté len jedno, Samantha bude počas telefonátu štýlová ako vždy! Pripomeňte si spolu s nami jej najikonickejšie outfity počas natáčania Sexu v meste.  

Ružový komplet

Samantha Jones bola od začiatku stelesnením nezávislosti, vášne a autenticity. Všetky tieto tri rysy pretavovala do svojich outfitov. Krásou ukážkou je sýtoružový komplet s hlbokým výstrihom a výraznými gombíkmi, ktorý nikdy nevyjde z módy.

Boho šaty

Zo spomínanej trojice elementov dominuje vášeň v červených boho šatách. Jednoduchý, vzdušný strih, decentný, no zároveň atraktívny výstrih a zlatý opasok zvýrazňujúci pás… Ideálny styling, ktorý žene pridá nielen na ženskosti, ale i pôvabe.

Sexi, ale na úrovni

A potom sú tu jemne zelenkasté, zlatými aplikáciami zdobené šaty, ktoré skĺbujú jednoduchosť s rafinovanosťou. Hlboký výstrih, holé plecia sú veľmi dobrou voľbou, ak chcete pôsobiť mimoriadne atraktívne, no stále na úrovni.  

Malé čierne

Do kategórie sexi a stále vkusné patria i malé čierne, čiže minišaty. V podaní Samanthy mali zmyselný lodičkový výstrih a upnutý strih. Perfektne sadli na jej prirodzene štíhlu líniu a postarali sa to, aby vynikla nenútenou formou. 

Comfy & Chic 

Biele straight jeansy bývajú častým kúskom letného šatníku. Sú nadčasové, ľahko kombinovateľné a veľmi pohodlné. Styling Samanthy opäť nesklamal, k bielym jeansom si vzala vzorovú košeľu, ktorú ozvláštnila trendy uzlom. Nechýbal výrazný opasok.  

Role-play

Temperamentná Samantha bola ako bohyňa sexu, so svojou sexualitou narábala výlučne vo svoj prospech. A nebála sa ju podčiarknuť doplnkami, napríklad chokerom v štýle obojku s veľkým príveskom v tvare srdca.

Neprehlaidnite: Kedysi kvôli svojmu telu trpela, zlom prišiel až na prahu 40-tky: Dnes má Demi Moore 60 a stále si udržiava výstavnú figúru

S ktorým outfitom Samanthy Jones sa stotožňujete najviac?

spolu hlasovalo 74 ľudí

 

- Najčítanejšie -