Presunúť na hlavný obsah

Priateľkou Toma Bradyho nie je najkrajšia Slovenka: Najsledovanejší nový pár šoubiznisu rieši rovnaké veci ako bežní smrteľníci

Zahraničné celebrity

Nie je to tak dávno, čo jedna z najkrajších Sloveniek - Veronika Rajek - bola v médiách spájaná s absolútnou hviezdou amerického futbalu. Tom Brady pritom začal vzťah s inou kráskou.

Dlhých šestnásť rokov sa po boku legendárneho športovca Toma Bradyho pohybovala jedna  z najslávnejších a najžiadanejších modeliek sveta - Gisele Bündchen. Trinásť z nich fungovali ako manželia, ktorí sa zdali nerozluční. Preto viacerých zarazila správa, že dvojica mala krízu, ktorú neustála. V roku 2022 tak nastal rozvod

Bradyho prvá láska od rozvodu je supermodelka Irina Shayk. Obaja sa stretli ako rodičia malých detí. Irina má dcéru z predošlého vzťahu s Bradleym Cooperom, Tom zasa s Gisele zdieľa dve deti, pričom má ešte jedného syna, ktorého priviedla na svet Bridget Moynahan.

Okrem rodičovstva ich spájajú nabité i programy, napokon aj Tom, aj Irina majú rozbehnuté kariéry. Preto riešia otázku, ako byť napriek tomu spolu. "Irina a Tom spolu stále chodia. Obaja sú zaneprázdnení svojou rodinou a kariérou, ale tešia sa zo vzájomnej prítomnosti," prezradil zdroj, ktorý získal magazín Us Weekly. "Tom sa s Irinou cíti dobre," dodal s tým, že i supermodelke Brady imponuje. 

Navyše, Tom sa necíti byť ohrozený modelkiným ex partnerom, s ktorým sa Irina stále stretáva. "Tom a Irina nemajú oddaný vzťah, takže sa môže stretávať s každým, koho má rada." vysvetlil zdroj. "Irina je Tomom ohromená. Je to jej vysnívaný muž. Miluje s ním randiť. Pracujú podľa svojich plánov a stretávajú sa kdekoľvek, kde môžu. Irine nevadí cestovať za ním. Z ich vzťahu je veľmi nadšená," dodal. 

Mohlo by vás zaujímať: Najobľúbenejšia žena Hollywoodu sa zrejme tretí raz vydá: Už nijaký slávny fešák, ale bežný muž

Najprv ho spájali so Slovenkou

Vlani v decembri sa v svetových a následnej tunajších médiách objavili špekulácie o tom, že Tomovi Bradymu učarovala slovenská modelka Veronika Rajek. Spúšťačom týchto dohadov bola séria fotiek zo zápasu na Veronikinom Instagrame. Rajek na nich pózuje v drese s Bradyho slávnou 12-tkou. Jej slová v popise boli plné nadšenia a lásky, ktoré stačili na to, aby sa zdvihla vlna špekulácií. 

"Videla som legendu a ak sa ma niekto znova opýta, či milujem Bradyho, áno, milujem ho, a ukážte mi niekoho, kto nie. Aj jeho neprajníci ho milujú, lebo vedia, že je Tom Brady," napísala vtedy Rajek s poďakovaním za úžasnú hru.

Neprehliadnite: Štvrtá svadba mu priniesla siedme dieťa: Ikonický herec sa zbavil smoly v láske po tom, ako spoznal o 30 rokov mladšiu

Veronika je pritom vydatá. Svojmu partnerovi Viktorovi povedala životné “áno” pred štyrmi rokmi. A netají sa tým, že ho miluje a že s ním chce zostať do konca života. "Podporuje ma vo všetkom, čo robím, súhlasí s tým. Chránime si súkromie, žijeme si spolu a tak je absurdné, že som spájaná s inými mužmi. Som človek, ktorý verí na pravú lásku a vždy som sa chcela vydať mladá. S manželom máme spoločné záujmy, chceme mať spolu deti, neskôr vnúčatá, no zároveň sme samostatné bytosti, ktoré vedia byť šťastné samé so sebou. Prešli sme si neľahkým obdobím, keď mu diagnostikovali zákernú chorobu. Starala som sa oňho a vedela, že to spolu prekonáme. Prekonali sme a ja viem, že s ním chcem zostať do konca života," povedala nám Veronika v jednom z rozhovorov.

- Najčítanejšie -