Presunúť na hlavný obsah

Najobľúbenejšia žena Hollywoodu sa zrejme tretí raz vydá: Už nijaký slávny fešák, ale bežný muž

Zahraničné celebrity

Hollywood má viacero ikonických žien, ktoré nesú meno Jennifer. Posledný rok sa väčšina pozornosti upína na Lopez. Latino diva povedala "áno" svojej starej láske - Benovi Affleckovi - ku ktorému sa vrátila po dlhých rokoch. Padali heslá, že “stará láska nehrdzavie”, následne sa skloňovalo označenie "svadba roka".

Na Jennifer Garner, ktorá bola Affleckovou manželkou desať rokov a ktorá ho podporovala tak ako v dobrých, tak aj v zlých životných etapách, sa pri všetkej tej masívnej pozornosti na jej ex akosi zabudlo. Pritom i ona našla lásku v mužovi, s ktorým si vie predstaviť budúcnosť

Volá sa John Miller. Meno tohto muža nespevádza sláva, ani škandály. Je podnikateľ a do herečkinho života vstúpil krátko predtým, ako s Affleckom uzavrela rozvod. Ten prebehol v roku 2018. "Hoci rozvod bol práve sfinalizovaný, Jen sa dlho považovala za slobodnú. Randenie je len prirodzený krok," povedal vtedy zdroj magazínu People. Herečku s Benom spájajú tri krásne deti, takže kontakt medzi bývalými partnermi bude stále živý. Millerovi to nevadí, napokon on takisto so svojou exmanželkou zdieľa dve deti. 

Mohlo by vás zaujímať: Stretli sa v roku 1997 a odvtedy sú nerozlučný pár: Beckhamovci ako ukážková dvojica napriek tomu, že aj ich poznačili aféry

Dvojica spolu začala randiť pred asi piatimi rokmi. Garner a Miller tvorili pekný pár, na herečke bolo vidno, že žiarila spokojnosťou. Po pár mesiacoch vzťahu sa však rozhodli ísť od seba. Časový odstup len potvrdil, že ich vzájomné city boli skutočné. V roku 2021 to spolu skúsili znova a sú spolu dodnes. "Majú zvláštny vzťah. Nikdy to nebolo najjednoduchšie, keďže obaja majú rodiny. Dali si dlhú prestávku v randení, ale Jen je veľmi šťastná, že sú opäť spolu," zhrnul People jeho zdroj.  

Označenie "zvláštny" však ich v prípade nemá negatívny význam. Garner a Miller sa ľúbia a vzájomne podporujú, nezhody nemajú ani v prioritách. "Jen je vďačná za Johnovu stabilnú lásku a jeho podporu počas problémov, ktorým čelila počas Benovho triezvenia. Nežiarli a chápe, že Jen chce Benovi len pomôcť," uviedol nemenovaný zdroj časopis Us Weekly. 

Garner na Millerovi oceňuje, že nie je mužom Hollywoodu. Páči sa jej, že "jednoducho normálny". "John si ju chce vziať, ale nechce nič uponáhľať," informoval Us Weekly s odvolaním sa na svoj zdroj. Jennifer Garner sa tak možno tretí raz vydá. V Johnovi vidí milujúceho, oddaného a spoľahlivého partnera, ktorý má pochopenie pre rodinu. Keď sú spolu, vyžaruje z nich harmónia. Tvoria skutočne krásny pár.   

Neprehliadnite: Lauren Sanchez, snúbenica jedného z najbohatších mužov planéty: Čím očarila Jeffa Bezosa?

- Najčítanejšie -