Presunúť na hlavný obsah

Najsexi muži planéty neuvažovali o deťoch: Zmenu pocítili, až keď stretli tieto ženy, ktoré zostali po ich boku

Zahraničné celebrity

Hollywoodski herci Ryan Gosling a Eva Mendes sú rodičmi dvoch dcér - Esmeraldy a Amady. O Goslingovi sa však nedá povedať, že sa mu splnil sen o rodine, pretože ak by nespoznal svoju terajšiu manželku Evu, možno by ostal bezdetný… Rovnaký scenár sa dá uplatniť aj na Georga Clooneyho.

Meno Ryana Goslinga sa spája s atraktivitou, charizmou a v neposlednom rade s talentom. S herectvom začínal už ako dieťa a nikdy od neho neodišiel. Sexi herec mal jasnú predstavu o kariére, avšak pokiaľ šlo o osobný život, v budúcnosti sa ako otec nevidel. 

Jeho pohľad na otcovstvo sa začal meniť počas natáčania filmu Za borovicovým hájom, v ktorom stál po boku hereckej kolegyne Evy Mendes. Nešlo o ich prvé stretnutie, boli dlhoroční kamaráti. A možno práve preto, že už jeden druhého dobre poznali, tak stačilo málo, aby sa ich filmová zaľúbenosť premietla aj do reálneho života.

Mendes Goslingovi prakticky zmenila pohľad na otcovstvo. "Je pravda, že som nerozmýšľal o deťoch predtým, než som stretol Evu. Uvedomil som si, že nehcem mať deti bez nej. A počas natáčania Za borovicovým hájom boli momenty, kedy sme predstierali, že sme rodina a ja som už nechcel, aby to bolo len predstieranie," priznal pre GQ herec.

Mohlo by vás zaujímať: Anna Kournikova a Enrique Iglesias sú spolu 22 rokov a majú 3 deti: Bývalej tenistke svadba nechýba, verí v iné utvrdenie vzťahu

Dnes sú Ryan Gosling a Eva Mendes svoji cez desať rokov a tešia sa dvom krásnym dcéram. Esmerelda má osem a jej sestra Amada sedem. Obe sú bilingválne, hovoria anglicky a španielsky. 

Clooney sa taktiež nehodlal stať otcom

Ako bezdetný muž sa videl aj George Clooney. Po rozvode s Taliou Balsam, ktorý prebehol v 90-tych rokoch, bol bez partnerky vyše 15 rokov. Nehodlal sa druhý raz oženiť, ani si založiť rodinu. Keď mu však osud skrížil cestu so šarmantnou právničkou Amal, veľmi rýchlo zmenil svoje vtedajšie vnímanie manželstva i rodičovstva.  

Neprehliadnite: V 50-tke sa cíti na 25: Heidi Klum uvažuje nad ďalším dieťaťom, napriek predsudkom ľudí má so svojím partnerom krásny vzťah

"Po stretnutí s Amal som si uvedomil, aký je môj život prázdny. No keď sa v ňom objavili deti, až vtedy som pochopil, že bol až neuveriteľne prázdny. Práve otcovstvo je to, čo ho napĺňa a robí zábavným," povedal pre GQ hollywoodsky herec. Ich dvojičky sa narodili v lete 2017. Dievčatko nesie meno Ella a chlapec zasa Alexander.