Presunúť na hlavný obsah

Kartotéka žien najväčšieho sukničkára Hollywoodu: Pete Davidson priťahuje slávne krásky vďaka týmto vlastnostiam

Zahraničné celebrity

Spomedzi mladých mužov svetového showbiznisu sa Pete Davidson pýši snáď najpozoruhodnejšou históriou randenia. A to ani nepatrí medzi mužské idoly krásy, pokiaľ berieme do úvahy rebríčky najsexi mužov planéty. Čo teda v sebe má, že priťahuje tie najžiadanejšie ženy Hollywoodu?

Herec a predovšetkým komik - Pete Davidson - rozhodne nepatrí medzi mužov, ktorí majú núdzu o pozornosť opačného pohlavia. Dokonca sa dá povedať, že Davidson pôsobí ako magnet na ženy, napokon jeho úsmevu a charizmatickej osobnosti nedokázali odolať ani tie najslávnejšie a súčasne najkrajšie ženy. 

Originálny humor

Prirodzene sa natískajúcu otázku, prečo je Pete Davidson atraktívny pre krásne a úspešné ženy, zodpovedala pre Daily Mail Amber Kelleher-Andrews, ktorá je expertka v oblasti randenia a vzťahov. Tá prvú Davidsonvu kvalitu pripísala jeho inteligentnému a súčasne svojskému zmyslu pre humor.

"Nie je žiadnym prekvapením, že Pete Davidson priťahuje ženy. Jednoducho povedané, Pete ich rozosmieva, čím sa znižujú ich hladiny stresových hormónov, ako je kortizol a adrenalín. A súčasne sa zvyšujú ich endorfíny a dopamín," vysvetlila expertka. Podľa nej sa tak ženy po Peteovom boku cítia nielen úžasne, ale i uvoľnenejšie, takže po jeho prítomnosti túžia ešte viac. 

… Šteniatko?

Davidsonovou ďalšou "silnou zbraňou" je jeho otvorenosť a úprimnosť. Pete nemal najmenší problém prehovoriť o svojom zdravotnom stave a všeobecne sa nesnaží priblížiť predstavám o akejkoľvek dokonalosti. "Bol veľmi otvorený a úprimný, keď hovoril o svojej ťažkej minulosti. Tým, že je transparentný, priťahuje ženy na svoju nevinnosť," skonštatovala Kelleher-Andrews.

Mohlo by vás zaujímať: Miláčik žien a lámač sŕdc Leonardo DiCaprio v láske nikdy veľké šťastie nemal: Aj napriek tomu stále hľadá spriaznenú dušu

"Ženy mu chcú "pomôcť" alebo sa ho chcú pokúsiť "opraviť". Je to také roztomilé vystupovanie šteniatka, ktoré je súčasťou jeho osobnosti," doplnila expertka. Tá komika opísala ako príjemne očarujúceho muža.

Výška, oči, úsmev

Možno to vyznie ako klišé, ale ženy sa v Davidsonovej prítomnosti cítia bezpečne. "Pete nielenže rozosmieva ženy, ale meria i meter deväťdesiat, čím prirodzene spĺňa postavenie alfa samca… Peteova dominancia spôsobuje, že ženy sa pri ňom cítia bezpečne," vysvetlila ďalšiu Davidsonovou prednosť expertka na vzťahy. A takisto nezabudla vyzdvihnúť Peteove "veľké okrúhle oči, pekné zuby, úprimný úsmev a žiaru v očiach".

Neprehliadnite: Najsexi muži planéty neuvažovali o deťoch: Zmenu pocítili, až keď stretli tieto ženy, ktoré zostali po ich boku

Slávne krásky, s ktorými Pete Davidson randil

- Najčítanejšie -