Presunúť na hlavný obsah

Handbag secrets: Preneste sa spolu s návrhárkou Júliou Malinovskou na miesto s nádychom Toskánska

Zábava

Hoci nám leto pomaličky dáva zbohom, predsa len to vyzerá, že nejaké plážové dni si budeme môcť dopriať. My sme sa tentokrát pozreli na to, čo nesmie chýbať v taške akčnej fashion mame, známej návrhárke Júlii Malinovskej.

Krásna a sympatická módna návrhárka, Júlia Malinovská, ktorá stojí za značkou Hellenski je mimoriadne akčnou dušou. Mama dvojičiek miluje život, jeho rozmanitosť a každý deň si vychutnáva absolútne naplno.

Je jasným dôkazom toho, že žena vôbec nemusí s príchodom detí stratiť samú seba, práve naopak. Aj popri dvojročnej Lane a Aaronovi sa naplno venuje tvorbe, vymýšľa nové kolekcie a pri tom všetkom vyzerá vždy neskutočne.

Deti sú skrátka jej skvelými parťákmi pri všetkom. Veľa cestujú, spoznávajú nové krajiny kultúry, ale ukazuje im aj krásy Slovenska.

Čo nikdy nesmie chýbať v tvojej taške pri potulkách s deťmi?

Aj keď leto končí, vybrali sme sa ešte na predĺžený víkend vrámci Slovenska na miesto, kde však bola atmosféra  ako v Toskánsku. 

V plážovej taške nosím hlavne veľa oblečenia pre deti, ktoré skončia 2-3krát aj oblečené vo vode. Plavky, detské okuliarky tiež viac kusov, opaľovací krém s faktorom 50, vodu, rukávniky, detskú kefu na vlasy, knihu, ktorú nemám čas nikdy otvoriť, no a zápisník. Keď mi deti zaspia, mám čas si potom zapísať nové nápady a plány.

Taktiež, rada podporím tvorbu iných slovenských návrhárov, preto mám v taške aj plavky od slovenskej návrhárky.

- Najčítanejšie -