Presunúť na hlavný obsah

Princezná Diana si volila oblečenie tak, aby vytáčala Camillu: Vraj z času na čas tento trik fungoval

Zahraničné celebrity

Princezná Diana vraj využila prístup k bohatému šatníku na to, aby Camillu, vtedajšiu milenku svojho manžela, princa Charlesa, privádzala do šialenstva. Dokonca zdroj tvrdí, že toto jej kúzlo z času na čas skutočne fungovalo. Ako?

Oblečenie namiesto slov je v kráľovskej rodine bežné 

Nie je tajomstvom, že členky kráľovskej rodiny si obliekajú na jednotlivé príležitosti outfity, ktoré majú vyslať odkaz či posolstvo. Často teda nechajú namiesto seba hovoriť svoje oblečenie, ak by sa to dalo takto povedať. Niekedy ide o vyslanie podpory krajine, ktorú navštívili,  alebo o stratégiu podpora iným ženám. Niekedy to nemusel byť outfit, ale stačil aj šperk a iné. Svojho času to robila aj princezná Diana. No okrem týchto dôvodov, mala ešte jeden konkrétny. 

Mohlo by vás zaujímať: Princezná Diana ako módna ikona. Inšpirujte sa jej oufitmi a vyskladajte si dokonalý šatník

Diana používala konkrétny kus svojho šatníka 

Podľa kráľovskej pisateľky, Tiny Brown, ktorá prehovorila pre magazín Marie Claire, v osemdesiatych rokoch  minulého storočia princezná Diana používala konkrétny kus svojho šatníka, aby si znepriatelila vtedajšiu milenku svojho manžela, princa Charlesa, Camillu Parker Bowles. Camilla túto jej správu vraj dostala a to veľmi hlasne a jasne. 

Existovala vraj aj iná žena

Možno mnohí neviete, ale Camilla nebola jediná svojho času vydatá žena, za ktorou princ Charles chodil. Okrem nej si veľmi dobre rozumel aj s manželkou lorda Tryona, Dale. Dokonca mal o nej vyhlásiť, že je to jediná žena, ktorá mu kedy rozumela. Camilla bola vraj s týmto vyhlásením oboznámená a rozhodne ju nepotešilo. Pointou ale je, že princezná Diana o tomto vedela a rada s tým Camillu provokovala. 

Čítajte tiež: Odhaľte tajomstvo kráľovských šiat: Čo prezrádzajú skryté detaily a komu sa Diana v týchto mini chcela pomstiť?

Diana vyslala Camille správu cez šaty konkrétnej značky 

Našla si perfektný spôsob, práve cez svoje oblečenie. Spomínaná Dale Tryon totiž navrhla kolekciu známu pod menom jej prezývky, Kanga, ktorú svojho času ešte pred vydajom nosila aj mladá Diana Spencer. Ako informuje kráľovská pisateľka ďalej, raz sa Diana rozhodla obliecť si veľmi špecifické oblečenie na jednu z najsledovanejších udalostí celého desaťročia. „Pre Live Aid v roku 1985, ktorá mala celosvetovú televíznu sledovanosť miliónov ľudí po celom svete, mala Diana na sebe dosť zvláštne bodkované a pruhované polyesterové šaty, ktoré, keďže boli také jedinečné, Camilla videla a presne vedela, kto ich navrhol. To bola Dianina správa smerom k nej. Obliekla si jedny z Tryonovej šiat, aby Camillu nahnevala.“ 

Chcela jej dať pocítiť, že nie je jediná 

Čo teda chcela výberom tohto outfitu Diana Camille odkázať? „Viem, že si až tá druhá žena, na ktorú sa Charles obráti, že mu rozumie. Vždy je tu totiž tá prvá žena, ktorá mu rozumela najlepšie,“ prezrádza pisateľka ďalej a poukazuje ešte na jednu vec. Hoci sa písalo, že Lady Tryon je priateľkou princeznej Diany, tieto dve ženy sa nikdy ani oficiálne nestretli. Takže princezná Diana vedela, čo robí a prečo to robí a využila k tomu všetky dostupné prostriedky, ktoré ako členka kráľovskej rodiny mala. 

Neprehliadnite: Spomienka na Dianinu smrť je stále živá: Čo mohlo princeznej z Walesu pred 26 rokmi zachrániť život?