Presunúť na hlavný obsah

Prirodzená vs. upravená: Ktoré známe krásky sú samy sebou a koho by ste bez make-upu nespoznali?

Zahraničné celebrity

Tieto známe krásky nemajú problém ukázať svoju pravú tvár. Čo poviete, pristane im to viac bez make-upu, či s ním?

Emily Ratajkowski 

Emily Ratajkowski americká modelka a herečka sa preslávila najmä svojím excentrizmom a rebelskou dušou. Nikdy nemala problém predvádzať svoje sexi nahé telo a to dokonca aj v čase, keď už sa stala mamou. V jednom z rozhovorov sa vyjadrila, že na svoje krivky je patrične hrdá a ostych ju nikdy netrápil. 

Mohlo by vás zaujímať: Dcéra multimilionára nesedí so založenými rukami: Študentka Phoebe Gates pracuje na tom, aby bola ako jej vzor

Rovnako však nemá problém ukázať sa aj bez make-up. Má krásnu pleť a vidieť, že jej venuje patričnú starostlivosť.

Kate Moss

Modelka Kate Moss sa rozhodne radí medzi celosvetovo najúspešnejšie krásky v modelingovom svete. Za roky pôsobenia v tomto biznise sa stala tvárou mnohých slavných kosmetických a fashion značiek.

No a aj keď čoskoro oslávi 50 - te narodeniny, vyzerá naozaj dobre aj nanalíčená. Vidieť však, že na jej pleti sa podpísal aj v určitých životných obdobiach, nie práve ideálny životný štýl.

Hailey Bieber

Obľúbená modelka Hailey Bieber takto vyzerá bez make-upu a s ním. Treba uznať, že aj bez líčidiel je nádherná.

"Prešlo veľa času a ja sa dnes snažím o prirodzenosť a autenticitu. Aj keď netvrdím, že sa mi to vždy 100% darí. No toto je moja cesta. Tak ako v živote aj v móde a kráse máme veľa možností. A je len na nás, po ktorých siahneme," prezradila pre magazín People.

Gal Gadot

Izraelská herečka a modelka Gal Gadot sa do pamäti divákov vryla predovšetkým ako predstaviteľka Wonder Woman. 

Neprehliadnite: Dcéra najväčšieho hollywoodskeho sukničkára sa rovnako ako herec preslávila sexom: Rebélia je v nej zakorenená

Vyzerá perfektne, hoci treba uznať, že bez make - upu, by ste ju v dave zrejme spoznali len ťažko. Nemá však problém ukázať svoju skutočnú tvár a to je v dnešnej dobe mimoriadne dôležité.

Ktorá známa kráska vyzerá podľa Vás bez make -upu najlepšie?

spolu hlasovalo 235 ľudí