Presunúť na hlavný obsah

Najkrajší muž planéty pred veľkou svadbou utiekol: Veľkolepé a honosné vymenil za intímne a utajené

Zahraničné celebrity

Sú svadby, ktoré vyzrážajú dych svojou veľkoleposťou a potom sú obrady, ktoré vynikajú tou naintímnejšou atmosférou. Chris Evans a Alba Baptista sa rozhodli pre druhú podobu. Manželské sľuby si vymenili pred rodinou a niekoľkými blízkymi priateľmi.

S menom hollywoodskeho herca Chrisa Evansa sa spája viacero filmových superhrdinov, významných nominácií, titul najkrajšieho muža planéty roka 2022 a v posledných dňoch sa vo veľkom hovorí o jeho svadbe. 

Herec sa oženil 9. septembra. Svoj život zviazal s Albou Baptistou, taktiež herečkou. Svadba páru bola veľmi intímna. Prebehla na súkromnom pozemku v Massachusetts, konkrétne v Cape Cod. 

Nik o nej nevedel. Hviezdny herec tak utiekol pred masívnou mediálnou pozornosťou a svoju lásku si vzal v čo najväčšej tichosti. Na svadbe okrem rodinných príslušníkov nechýbali priatelia. Zahraničné médiá ako svadobčanov spomínajú Roberta Downeyho Jr. s manželkou, ďalej Chrisa Hemswortha s Elsou Pataky, pričom nechýbali ani John Krasinski s Emily Blunt.

Mohlo by vás zaujímať: Svadba Meghan Markle a princa Harryho sa stala nezabudnuteľnou: Jedného manžela predtým už mala a tá podoba s princom

Po roku chodenia svadba

Než sa Chris Evans a Alba Baptista vzali, chodili spolu rok. Verejnosť sa o ich partnerskom vzťahu dozvedela vlani v novembri, pričom to spolu ťahali od januára. Keď sa ešte nevedelo, že filmový superhrina je šťastne zadaný, Evans prehovoril o svojej túžbe usadiť sa. Meno svojej lásky vtedy neodtajnil.   

"To je rozhodne niečo, čo chcem: manželka, deti, budovanie rodiny. Keď čítate o väčšine najlepších umelcov, či už ide o hercov, maliarov, spisovateľov, väčšina z nich priznáva, že to nebola práca, na ktorú by boli najpyšnejší. Ale je to o vzťahoch, o rodinách, ktoré vytvorili. O láske, ktorú našli a ktorú zdieľali. Toto v mojich 41 rokoch tiež platí. Tieto veci sú najdôležitejšie," povedal Evans v novembri 2022 magazínu People. Krátko nato sa už vedelo, že hercovo srdce patrí jeho terajšej manželke.  

Neprehliadnite: S manželom ju zoznámili kamaráti, šlo o lásku na prvý pohľad: Princezná Eugénia patrí k najukážkovejším členom kráľovskej rodiny


 

- Najčítanejšie -