Presunúť na hlavný obsah

Keď mal princ William krátku pauzu s Kate, pokúšal sa chodiť s touto ženou: Odmietla ho, potom bola hosťom na jeho svadbe

Zahraničné celebrity

V súčasnosti si už snáď nikto nevie predstaviť britskú kráľovskú rodinu bez princeznej z Walesu, Kate. S princom Williamom sú spolu prakticky od vysokej školy, dnes majú za sebou 12 rokov manželstva a tri krásne deti. Málokto však vie, že princ bol v čase ich krátkej prestávky očarený inou ženou. Tá ho však napokon odmietla.

O tom, čo sa dialo počas ich krátkej pauzy 

Ako informuje magazín Marie Claire, princ William tvorí pár s krásnou Kate Middleton už skoro 21 rokov. Prešli si krátkou pauzou v roku 2004 a neskôr aj neslávnym rozchodom v roku 2007, ktorý trval asi tri mesiace. Napokon sa však dočkali happyendu v podobe kráľovskej svadby v roku 2011, na ktorú si spomíname asi všetci. Nedávno však porozprávala kráľovská expertka Tina Brown o tom, čo sa presne udialo počas práve tej krátkej pauzy, keď boli William a Kate načas od seba. 

Mohlo by vás zaujímať: Jeden z priateľov Kate Middleton prezradil: Princ William bol za mlada poriadny playboy, Kate to však vedela

Na oboch dopadlo bremeno nových povinností

Bolo to v čase, keď končili štúdium na Unverzite St. Andrews v Škótsku a pre oboch to znamenalo koniec bezstarostného obdobia. Kate sa zamestnala v módnom dome a novinári na ňu striehli deň aj noc. Chceli o nej ako o princovej priateľke vedieť všetko. A sledovali každý jej krok: „Keď išla na párty, čakali, či sa príliš neodviaže, alebo nespôsobí faux pas, za čo by ju konzervatívna kráľovská rodina určite odsúdila,“ cituje magazín slová z knihy kráľovskej expertky, Tiny Brown, s názvom The Palace Papers. William musel zase po štúdiu absolvovať armádnu prípravu, takže sa museli na čas odlúčiť. Na obidvoch teda dopadlo bremeno nových povinností. Do toho sa objavili klebety v tlači, že princ si počas kurzu užíva s dievčatami. Vtedy u nich došlo k akejsi pauze, kedy sa nekontaktovali. 

Čítajte tiež: Najväčšie prešľapy princa Williama, ktoré sa kráľovská rodina snažila skrývať: Čo ste o budúcom panovníkovi zrejme netušili?

William bol ňou očarený, ona ho však odmietla

Práve v tomto období, v roku 2004 sa rozhodol mladý princ William podniknúť letný výlet do Grécka a uniknúť od všetkého, aj od Kate. Vtedy sa tam stretol s Isabellou Anstruther-Gough-Calthorpe, ktorá je nevlastnou sestrou Cressidy Bonas, bývalej priateľky princa Harryho. Okrem iného pochádza aj z veľmi vplyvnej britskej rodiny bankárov, ktorá má väzby na samotnú kráľovskú rodinu: „William bol ňou očarený. Isabella bola nielen krásna, ale aj veľmi dobre informovaná a prepojená s členmi kráľovskej rodiny. V tom čase pokladala za problém, ak by si začala vzťah s princom Williamom.... On sa do nej zamiloval a chcel byť s ňou. V to leto jej dvoril niekoľkokrát, no povedala mu, že by to bolo príliš škodlivé pre jej kariéru,“ prezrádza kráľovská expertka vo svojej knihe ďalej. Takže ho odmietla, pretože sa chcela stať herečkou, čo sa jej nakoniec podarilo.

Neprehliadnite: Bývalky princa Williama: Tieto ženy formovali smerovanie a emocionálny život budúceho kráľa

Nemal ju viac kontaktovať, bola však na jeho svadbe 

Hoci si princ William nakoniec vzal Kate Middleton, hovorí sa, že práve Isabella je jedinou ženou, na ktorú Kate vždy žiarlila. Dokonca sa hovorí, že keď ho Isabella odmietla a on zutekal späť do náruče Kate, dala si podmienku, že ju viac nebude kontaktovať. Napriek tomu sa zúčastnila v roku 2011 aj ich kráľovskej svadby ako hosť. Je tiež veľmi dobrou priateľkou princezien Beatrice a Eugenie, sesterníc princa Williama, ktoré sa obe zúčastnili jej svadby v roku 2013. Takže občasným stretnutiam sa aj tak nevyhnú, no dnes je už viac než jasné, že Kate nemôže ohroziť žiadna iná žena, čo poviete? 

Viete si po dnes po boku princa Williama predstaviť inú ženu než je princezná z Walesu, Kate?

spolu hlasovalo 502 ľudí

Áno
145
Nie
357