Presunúť na hlavný obsah

Nikdy som si nemyslela, že sa budem partnerovi hrabať v mobile: Tento mi však dal na to dobrý dôvod

Sex a vzťahy

Veronika svojich partnerov nikdy nekontrolovala. Ani jeden jej totiž nedal na to dôvod. Potom stretla Kristiána, zaľúbila sa až po uši, no zakaždým, keď pred ňou skryl svoj mobil, mala akýsi zlý pocit. Nakoniec raz využila príležitosť a do jeho mobilu nazrela.

Ako žena som hneď myslela na najhoršie 

Veronika nemala v láske zlé skúsenosti. Nepostretla ju ani nevera, svojim bývalým partnerom v tomto smere verila. Vzťah vždy stroskotal na niečom inom. Pred asi rokom stretla Kristiána, s ktorým na to išli pomaly, ale o to viac si to užívala. Nechcela sa už uponáhľať a on s tým nemal problém. Jedného dňa ho však začala podozrievať, že pred ňou niečo skrýva a ostala nervózna: „Bála som sa najhoršieho a ako inak na najhoršie človek a najmä žena, keď príde reč na mužov a iné ženy, myslí ako na prvé,“ hovorí  na úvod svojho príbehu Nika, ako ju volajú priatelia. 

Mohlo by vás zaujímať: Po piatich rokoch nazrela mužovi prvýkrát do mobilu: To, čo tam našla, bola najbolestivejšia rana pod pás...

Schovával predo mnou mobil

Podľa jej slov to začalo schovávaním mobilu a jeho vyhýbavými odpoveďami: „Raz mi niečo nešlo urobiť cez môj mobil, tak som ho poprosila, či mi na chvíľu nepožičia svoj, že skúsim, či to ide jemu... Vyhovoril sa, že si zabudol mobil v práci. Nezdalo sa mi jeho správanie, no po mobile som nepátrala. Potom prišli ďalšie situácie. Napríklad som si chcela vytiahnuť naše spoločné fotografie z dovolenky z jeho mobilu, keďže väčšinou sa fotilo jeho mobilom, dostala som odpoveď, že nech to teraz nechám tak, vraj o urobí sám, že sa môžeme venovať niečomu inému. Vtedy ma uchlácholil spontánnym sexom, no nezabudla som,“ rozpráva Nika ďalej. 

Raz sa mi naskytla príležitosť a premohla ma zvedavosť 

Naozaj zlé tušenie začala Nika mať, keď si začal brávať mobil so sebou aj do sprchy: „Jednoducho som vedela, že má nejaký problém a nechce, aby som sa dostala k jeho mobilu. Raz sa mi však naskytla príležitosť, keď dotelefonoval a asi zabudol, pretože prišiel neskoro z práce a bol naozaj unavený. Ležal tam, ešte svietil, odomknutý, viem, že som to nemala robiť, ale premohla ma zvedavosť. Nakoniec som prelistovala jeho zložky, mail, fotografie. Zistila som, že si často voláva s nejakou ženou. Potom som narazila v maily na nejaké fotografie rekonštrukcie bytov. Zdalo sa mi to zvláštne. Nedávalo mi to zmysel. Ale mailová adresa sedela s tou, ktorú mal zadanú pri telefónnom čísle tej ženy,“ prezrádza podrobnosti Nika, ktorá sa  do svojho pátrania tak pohrúžila, že si ani nevšimla, že za ňou už stojí Kristián. 

Čítajte tiež: Veronika nazrela snúbencovi do mobilu: To, čo v ňom našla, ju prinútilo zmeniť svoju postavu

Žiadna nevera, ale vyšší level vzťahu 

Ten bol nahnevaný, a len sa jej spýtal, či našla, čo tak hľadala. Ona nelenila, ale ho rovno konfrontovala protiotázkou, či ju podvádza s tou ženou a čo plánujú poza jej chrbát. Tiež, čo znamenajú tie fotografie rekonštrukcie bytu, koho to je...: „Odpovedal mi, vraj keď som taká podozrievavá a nedočkavá, malo to byť prekvapenie, ale teraz mi to bude musieť všetko vysvetliť, aby ma vyviedol z omylu. Vraj je to architektka, s ktorou komunikuje a ten byt v rekonštrukcii je jeho prekvapenie pre mňa. Vraj ho zdedil po babičke, to som vlastne vedela, spomínal to. Ibaže prednedávnom odkúpil aj vedľajší byt, ktorý bol na predaj a rozhodol sa, že ho začne potichu rekonštruovať, aby sme sa doň mohli spolu nasťahovať. Vraj chcel náš vzťah posunúť na vyšší level a keby som počkala ešte týždeň, chcel mi to oznámiť pri večeri a požiadať ma, či tam budem s ním bývať a vyberiem nábytok k svojej spokojnosti,“ opisuje nečakaný vývoj udalostí Nika, ktorá sa hneď ospravedlnila, no po rozume jej behala len jedna myšlienka, že s ňou chce bývať. 

Neprehliadnite: Bol to ten najlepší chlap pod slnkom: Potom som sa k nemu nasťahovala a zistila, že žijem v jeho tieni

Napokon sa ukázalo, že hoci ani jeden jej bývalý partner nerobil pred ňou takéto tajnosti, ten súčasný na to mal dosť dobrý dôvod, čo poviete? Nakoniec všetko pre nich dobre skončilo. Nika si tiež sľúbila, že nebude o ňom už nikdy viac pochybovať.