Presunúť na hlavný obsah

Beauty rutina Petry Zeman alias FASHIONBROWS: Do života mi stále prichádzajú nové výzvy a tým sa môj život spestruje

Zábava

Na Slovensko priniesla lamináciu, no dnes vo svojom portfóliu zahŕňa široké spektrum beauty procedúr. Petra Zeman je podnikateľkou, dvojnásobnou mamou a ženou, na ktorej zlaté ručičky nedajú známe krásky dopustiť. Snaží sa totiž v každej jednej podporiť autenticitu, vyzdvihnúť jej krásu neinvazívne a prirodzene.

Magdaléna Šebestová, Mária Zelinová, Simona Brnová, Lenka Debnárová a mohli by sme pokračovať. Všetky tieto známe krásky nedajú na jej prácu dopustiť. Počas rokov sa stala Petra Zeman v beauty segmente uznávanou a známou. Ako však vyzerá jej vlastná beauty rutina? Nám to prezradila a aj niečo navyše. 

Čo sa týka mojich začiatkov, vyškolili ma Rusky, ktoré boli priamo zakladateľkami laminácie obočia. Bolo to vlastne ich prvé školenie, po vyšperkovaní techniky. Takže ja som bola aj ich prvým absolventom a prvá, ktorá túto službu, začala ponúkať. Táto skúsenosť mi dala veľmi veľa a zmenila mi život.

Skús sa opísať pár vetami...

Do života mi stále prichádzajú nové výzvy, ktoré naplno využívam a tým sa mi môj život spestruje. V práci som detailistka a doma perfekcionistka. Som nezastaviteľná a energiu mi dodáva rodina.

Mohlo by vás zaujímať: Najsledovanejšia sexi Slovenka prišla o 2 milióny fanúšikov: Nahota však nebola dôvod, ale možno konkrétna osoba

Čo ťa v živote najviac baví a napĺňa? 

Najviac má napĺňa úspech mojich detí. Baví má hlavne moja práca, bez toho by som ju nemohla robiť a tu by som poďakovala aj klientele za dôveru, ktorú do mňa vkladajú.

Vďaka tejto práci a skúsenostiam spoznávam veľa úžasných ľudí. Hlavne pracujem srdcom a robím to, čo ma veľmi baví. Za čo som naozaj vďačná.