Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Beauty rutina Veroniky Vargovej: Môj životný štýl si budujem a prispôsobujem tak, aby som sa cítila naplnená

Krása

Sympatická a krásna make-up artistka Veronika Vargová sa v beauty svete našla. Svoju prácu berie ako poslanie a snaží sa ženám ukázať, že každá môžeme byť krásnou. A aj keď sa už stala mamou, dokáže pracovné povinnosti skĺbiť aj s tou najkrajšou úlohou ženy. Ako vyzerá jej beauty rutina?

Skús sa opísať pár vetami...

Som milujúca, podporujúca a kreatívna žena… Baví ma život, preto ho tvorím a budujem v radosti a láske. Zbožňujem svoju rodinu, priateľov a inšpiratívnych ľudí, čo stretávam pri mojej práci. Rada spoznávam nové miesta na zemi a vychutnávam si dobré jedlo v kvalitnej spoločnosti.

Čo ťa v živote najviac baví a napĺňa?

Môj životný štýl si budujem a prispôsobujem tak, aby som sa cítila naplnená. Pozorujem svoje vnútorne rozpoloženie a podľa toho si pravidelne usporiadavam môj rebríček hodnôt a moje potreby. Záujmam sa o zdravý životný štýl, životosprávu, milujem šport v prírode a na podporu svojej životnej kondície využívam aj čínsku medicínu a akupuntúru… Pravidelná meditácia a jóga ma tiež energeticky dobíja.

Napĺňa ma moja rodina, moji blízki a životný štýl. Materstvo je pre úplne nová etapa života, naplno si ju užívam.

Milujem svoju prácu. Bavia ma ľudia - cez moju prácu nielen skrášľovať, ale aj radiť ženám a cez môj IG kanál usmerňovať ženy v ich beauty svete. Milujem sebarozvoj, neustále sa vzdelávať v tejto oblasti a zároveň pozorovať a aplikovať to, čo sa učím aj do môjho života.

Čítajte tiež: Vitamín večnej mladosti, ktorý naša pleť potrebuje: Ak chcete bojovať so známkami starnutia, musíte to urobiť včas

Ako vyzerá tvoja beauty rutina? 

Vždy rozlišujem medzi rannou a večernou rutinou. Moja ranná rutina spočíva v dokonale očistenej pleti. Ráno rada využívam ľahkú odličujúcu penu nedám dopustiť na výživný krém s SPF 30 a nikdy nezabudnem aplikovať aj očný krém aby bolo toto okolie neustále vyživované pretože tam máme najtenšiu pokožku.

Večernú rutinu začínam dokonalým očistením tváre viacfázovo pretože počas dňa pleť trpí znečistením nielen čo sa týka nášho make-upu, ale aj prostredia. To znamená, že sa nám usadí na pleti prach a rôzne znečisťujúce látky, ktoré sa zmiešajú s naším potom a toto naozaj chceme odstrániť. 

Neprehliadnite: Perfektná manikúra, ktorá konkuruje všetkým trendom 2023: Ruky o vás prezradia viac, ako si myslíte

Čistiaci gél alebo penu skombinujem čistiacim prístrojom, ktorý je známy ako LUMIspa, ten krásne premasíruje pleť a vyčisti do hĺbky. Následne na to odlíčim pleť buď jemným balzamom, ktorý ešte krásne vyživí a dočistí pleť alebo výživným mliečkom.

Na dočistenie využívam podľa potreby mojej pokožky produkty buď na stiahnutie pórov alebo keď potrebujem odstrániť/vypeelingovať pleť, použijem masku/čistiaci gél s jemnými kyselinkami.

Následne aplikujem očný krém/SÉRUM a nočný krém. Nedám dopustiť na masky, či už pod oči alebo celotvárové plátnové masky. Pravidelné peelingovanie pier a ich hydratáciu. Ani nato by sme nemali zabúdať.

Snažím sa boostovať telo aj zvnútra pomocou výživových doplnkov. Mám svoj obľúbený kolagén a výživové doplnky, ktoré si dovolím tvrdiť podporujú moju vitalitu zvnútra!

Taktiež mám špeciálnu starostlivosť, čo sa týka vlasov. Po 20 rokov som prešla z peroxidovej blond na moju vlastnú prirodzenú farbu! Začala som sa úplne inak starať o vlasy. Naučila som sa im dodávať živiny, ktoré potrebujú…a osvojila som si zásady, ktorých sa držím.

Základom je poznať svoj typ vlasovej pokožky a vlasu! Vždy používam pripravky od jednej značky. Základom je vhodný šampón a vždy kondicionér. Vlasy si fúkam a samozrejme vždy použijem termoochranné produkty!  Vždy je to o kvalite prípravkov a ako na seba nadväzujú.

Na čo nedáš v tomto smere dopustiť?

V mojej beauty rutine nedám dopustiť na postup, ako čo robím. Je to o kvalite produktov a samotnom použití. Aj na tom záleží!

Ktoré produkty sú tvoje absolútne must-have?

Must have produkty sú určite produkty na vytvorenie dokonalej pleťovky! Primer / báza pod Makeup /svetlý korektor, kvalitný prírodný Makeup /bronzer/ rozjasňovač/ produkty na obočie / kvalitná špirála/ hydratačný rúž / fixátor…možno je toho viac, ale ja si na to potrpím.