Presunúť na hlavný obsah

Influencerka Silvia Likavčan Cisáriková prezradila svoju beauty rutinu: Nedám dopustiť na tvárové cvičenie a dostatok tekutín

Zábava

Sympatická a krásna influencerka Silvia Likavčan Cisáriková je milujúcou mamou, manželkou a ženou, ktorá zbožňuje módu a takisto sa naozaj vyzná v skin care. Nás preto zaujímalo, ako vyzerá jej bežná beauty rutina.

1. Skús sa opísať pár vetami...

Som tvorivá, cieľavedomá, vytrvalá, pracovitá a často aj veľmi prísna na seba i ostatných. Milujem a žijem pre svoju rodinu, som introvert, ale občas sa dokážem pekne odviazať pred ľuďmi, ktorých poznám.

Mohlo by vás zaujímaťVitamín večnej mladosti, ktorý naša pleť potrebuje: Ak chcete bojovať so známkami starnutia, musíte to urobiť včas

Mám rada úprimnosť, ja sama som veľmi úprimný človek a úprimnosť očakávam aj od ostatných ľudí. Niekedy som náladová a až príliš výbušná.

2. Čo ťa v živote najviac baví a napĺňa?

Mám rada čas stráveny so svojimi deťmi, svojou rodinou, či už na chate, v prírode, na nejakom výlete a to je to, čo ma napĺňa najviac. Zároveň je to aj moja práca, v ktorej využívam svoju tvorivosť. A v neposlednom rade je to pohyb, šport, najviac beh v prírode.

3. Ako vyzerá tvoja beauty rutina? 

V beauty rutine sú pre mňa doležité aj veci ako spánok, dostatok tekutín, užívanie kolagénu, pravidelné tvárové cvičenie (program CFF™) ktoré praktizujem už 5 rokov, masáž. 

V skincare vychádzam z CSA filozofie, to znamená:

  • C vitamín aplikujem na pleť  ráno v sére
  • SPF ochranný faktor - ráno nanesiem krém s ochranným faktorom
  • A vitamín alebo teda Retinol aplikujem na noc v sére každý alebo každý druhý deň
  • Minimálne raz za týždeň aplikujem látkovú masku- spevňujúcu, omladzujúcu, hydratačnú, podľa potreby

4. Ktoré produkty sú tvoje absolútne must-have?

Jednoznačne čistiaci gél alebo pena na tvár, pleťové tonikum, kvalitné pleťové séra a krém. Tiež sa nezaobídem bez balzámu na pery či séra na rast rias. V dekoratívnej kozmetike sú to produkty na úpravu obočia, klieštiky na riasy japonskej značky Shu uemura a riasenka, farba na líčka, ceruzka na pery a lesk na pery.

Neprehliadnite: Beauty horoskop pre všetky ženy: Býk by mal investovať čas do svojej pleti, Levice chcú vždy získať to najlepšie

5. Na čo nedáš v tomto smere dopustiť?

Nedám dopustiť na tvárové cvičenie a dostatok tekutín a čo sa produktov týka, tak na značku Medik8, používam už niekoľko rokov, predovšetkým ich séra, napríklad Crystal Retinal - extrémne onladzujúce, C-TETRA rozžiarujúce a pleť zjednocujúce, či hydratačné s kyselinou hyalurónovou HYDR8 B5 INTENSE. Mám rada aj produkty kórejskej kozmetiky, napríklad látkové masky Mediheal.