Presunúť na hlavný obsah

Beauty secrets: Sexi Magdaléna Šebestová prezradila svoju beauty rutinu, pozrite sa na čo nedá dopustiť

Feminity TV

Jedna z najsexi Sloveniek, Magdaléna Šebestová má nielen krásnu figúru, ale aj alabastrovú pleť. Ako sa o ňu stará a na čo nedá ona sama v tomto smere dopustiť?

Dokonalá pleť podľa Magdalény Šebestovej

Sympatická kráska, podnikateľka a mama malej Ninky, vždy vyzerala skvele. O svoje telo sa roky stará, nedá dopustiť na pohyb, cvičenie a zdravú životosprávu. Presne vie, vďaka čomu sa človek dokáže udržať vo forme a jej sa to aj dokonale darí.

Čítajte viac: VIDEO: Chanel Haute Couture jeseň/zima 2023/2024: Éra 70. rokov skutočnej Parížanky, ktorá spájala vkus a intelekt

Rovnako poctivo sa však venuje aj svojej pleti. Aká je jej bežná rutina a vďaka čomu má pokožku hydratovanú, jemnú, hladkú a bez akýchkoľvek defektov? Prezradila tajomstvo svojej krásy.  

"Ráno aj večer venujem poctivých 10 minút len vyčisteniu pleti. Je to základ, ktorý pravidelne dodržiavam a možno aj preto, som nikdy s pleťou problém nemala."

Po vyčistení si nanášam retinol, sérum špeciálne na deň a špeciálne na noc. Následne krém, ktorý tiež používam denný a nočný.

Čítajte tiež: VIDEO: CHANEL predstavil kolekciu Cruise 2023/24: Od glamouru 20. a 30. rokov po rytmus 70. a 80. rokov