Presunúť na hlavný obsah

Tieto veci mužom nikdy nehovorte, dokonca ani po rokoch: Zmenil by sa ich pohľad na vás a vzťahu by to rozhodne uškodilo

Partnerské vzťahy

Niektoré veci sa skrátka mužom nehovoria. A to dokonca aj keď je puto medzi vami pevné a vzťah stabilný. Viete, čo si treba nechať pre seba?

Nemôžem vystáť tvoju mamu...

Urobiť akýkoľvek negatívny komentár o jeho mame je absolútne cez čiaru, nech si o nej myslíte čokoľvek. Či už spolu chodíte 2 týždne alebo 2 roky, nikdy to nie je v poriadku. Pre niektorých mužov je ich mama prototypom dokonalej ženy, ktorú hľadajú. Aj keď matka vášho partnera môže byť otravná, prehnane starostlivá, či neurotická, stále je to jeho mama. Na to sa treba nastaviť a prijať to. Verte, že sa vám bude žiť ľahšie. 

Neprehliadnite: Toxic couples: Tieto dvojice sa rozhodne k sebe nehodia, nikdy spolu nevytvoria dobrú symbiózu

Tvoj najlepší kamoš je sexi...

Rozhodne pred mužom nekomentujte výzor jeho "hot" kamošov. Aj keby rovno vyzerali ako Brad Pitt. Verte, že toto nechce počúvať žiaden chlap a neplatia tu výnimky. Jediné, čo tým spôsobíte je urazenie jeho ega a jednoznačne mu znížite sebavedomie. 

Prezraď mi, s koľkými ženami si spal...

Pýtať sa svojho muža, s koľkými ženami spal, nie je v pohode. To, čo sa stalo v minulosti sa vás v tomto čase naozaj netýka. Okrem toho, skutočne chcete vedieť, koľko toho má za sebou? Skúste sa racionálne zamyslieť na nad tým, čo by to vášmu vzťahu prinieslo. Áno, zrejme veru nič pozitívne navyše. 

Môj bývalý to robil inak a lepšie...

Porovnávanie vašej súčasnej polovičky s bývalým je absolútne neprípustné. Chcete predsa pomôcť jeho sebavedomiu, nie mu ublížiť. Lebo presne takéto ženy potom muži podvádzajú. Keď ho porovnáte s niekým, s kým ste chodili, bude neistý a to jednoducho nič dobré v konečnom efekte neveští. Takže nabudúce, keď budete mať takéto nutkanie, radšej si to nechajte pre seba. Predstavte si vždy takúto situáciu v opačnom garde. Ako by ste sa cítili vy? 

Čítajte tiež: Jedno znamenie čaká do konca roka skutočné bohatstvo: Podľa astrológov sa mu môže kompletne zmeniť život

Hovoríte tieto veci mužovi po svojom boku?

spolu hlasovalo 393 ľudí

Áno
74
Nie
319