Presunúť na hlavný obsah

Zimná krajina zázrakov Kim Kardashian: Inšpirujte sa jej vianočnou výzdobou, ktorá je taká rozprávková

Zahraničné celebrity

Zimná krajina zázrakov, aj tak by sa dala obrazne pomenovať vianočná výzdoba slávnej celebrity Kim Kardashian. V takomto prostredí by sa nejeden pomýlil, že sa ocitol v skutočnej snehom zaviatej rozprávke. Pre Kim je to momentálne šťastné miesto a my len tíško závidíme.

Kim Kardashian svojou sériou vianočných fotografií, ktoré zavesila na svoju sociálnu sieť, len potvrdila, že Vianoce rozhodne patria k jej obľúbeným sviatkom roka. Alebo by sme to mohli označiť už za posadnutosť? Poúďte sami!

Mohlo by vás zaujímať: Vianočná výzdoba dvojnásobnej mamy a hviezdy internetu: Jej domov vyzerá ako čarovná dedinka Santa Clausa!

Svoj domov premenila na zimnú rozprávku 

Nie je žiadnym tajomstvom, že Kim nemá problém sa so svojimi fanúšikmi podeliť o naozaj takmer všetky detaily svojho života, ako aj života svojej rodiny. Aktuálne svoj domov premenila na zimnú, snehom posiatu krajinu zázrakov ako z rozprávky. Bola by skutočne škoda nepochváliť sa takouto okázalou, no skutočne inšpiratívnou vianočnou výzdobou

Príjazdová cesta lemovaná tuctom vianočných stromčekov 

Fotografie svojej vianočnej výzdoby začala pridávať postupne. Najskôr zverejnila video zo svojej príjazdovej cesty lemovanej vianočným stromčekmi. Vyzeralo to asi takto...

Čítajte tiež: Roztomilá vianočná tradícia v rodine Kardashian-Jenner: Takto trávia vianočné ráno všetci jej členovia

Pohľad z okna kúpeľne na osvetlené vianočné stromy 

O niečo neskôr fanúšikom poskytla ďalší náhľad na svoju sviatočnú výzdobu. Na svojom Instagrame zdieľala aj video zo svojej kúpeľne s oknami od podlahy až po strop odhaľujúcimi tucet vianočných stromčekov, ktoré sú vonku rozsvietené. Onačila to ako jej šťastné miesto. 

Neprehliadnite: VIDEO make-up transformácie, ktorým Kim Kardashian šokovala svojich fanúšikov po tom, čo prehrala stávku s dcérou

Vianočný stromček v dome  a hra na klavíri 

V instagramovom príbehu dovolila Kim nahliadnuť fanúšikom aj do ďalšej miestnosti vo svojom dome. V tej bol ako inak ďalší vianočný stromček úplne osvetlený bielo-zlatým svetlom. Celkovú atmosféru tohto miesta a videa dotváral Philip Cornich, ktorý  získal ocenenie Grammy a hral Kim u nej doma na klavíri. Kim jednoducho vie, ako získať ďalšie laiky a fanúšikov. No musíme uznať, že sa tento rok prekonala, a to ešte zaručene nie je koniec jej vianočnej výzdoby. Necháme sa prekvapiť, kam až chce v okázalosti výzdoby v rámci Vianoc  ísť.