Presunúť na hlavný obsah

Zbavte sa vrások, či pigmentových škvŕn navždy: Tieto terapie dokážu zázraky na počkanie

Krása

Ak máte problémy s pleťou, trápi vás akné, či vrásky, no netúžite po invazívnych zákrokoch, čítajte ďalej. Terapie, ktoré sme objavili dokážu hotové zázraky.

Chemický peeling proti pigmentáciám

Ženy, ktoré trápia pigmentové škvrny majú teraz výbornú možnosť ako sa ich zbaviť vďaka kvalitnému chemickému peelingu, ktorý je zacielený proti pigmentáciám. Kľúčový je pri tomto stabilizovaný vitamín C, ktorý pôsobí ako silný antioxidant. 

Inšpirujte sa: Najčastejšie chyby, aké robíme pri líčení: Naučte sa make-up profesionálok a uberte si roky

Dokáže eliminovať samotné škvrny, zjednocuje a vyrovnáva tón pleti a zároveň chráni bunky pred poškodením voľnými radikálmi.

Pozdvihnite ochabnuté kontúry tváre bez skalpela

Pokiaľ sa radíte medzi milovníčky neinvazívnych zákrokov, potrebujete pozdvihnúť kontúry tváre, skúste staviť na ultrazvukovú terapiu. Je to vlastne neinvazívna alternatíva chirurgického faceliftingu. Spevní pokožku, podporí tvorbu nového kolagénu a v značnej miere aj spomalí  proces starnutia. 

Vyhladenie na počkanie

Ak hľadáte skvelé liftingové ošetrenie, LipoZero je ideálnou voľbou. Precízne ošetruje povrch pokožky a jej hlbšie vrstvy. Dokonca vám pomôže zbaviť sa podbradku, s čím majú mnohé ženy problém.

Súvisiace: Farebné paletky na oči: Baby pink odtiene krásne rozžiaria pohľad a dodajú žene oslnivú krásu

Kombinácia tepla a chladivých elementov počas ošetrenia je tiež veľmi príjemná a celý priebeh je dokonca relaxačným. Za hodinku sa budete cítiť ako nová žena a verte, že zmeny si rýchlo všimne aj vaše okolie.