Presunúť na hlavný obsah

Ako bývajú známe Slovenky? Nahliadnite spolu s nami do domácností našich krások

Slovenské celebrity

Tieto známe Slovenky majú skvelý vkus a štýl. A odzrkadľuje sa to nielen na ich stylingoch, ale aj v ich domovoch. Veď sa pozrite sami!

Bianka Rumanová

Influencerka Bianka Rumanová sa spolu so svojou polovičkou Filipom Jovanovičom, teší z nového bývania. Ich nádherný dom tvoria dve kúpeľne, obrovský šatník, vysnívaná kuchynská linka na mieru a spálňa, ktorá je doslova oázou pokoja. Takisto je tu aj priestor na pracovňu, či detskú izbu.

Mohlo by vás zaujímať: Ručné písmo ako vznešené umenie. Anita si založila kaligrafickú firmu, ktorú vyhľadáva aj Louis Vuitton či Chanel

Známa kráska potešila fanúšikov viacerými fotkami aj zábermi z domu snov, ktorého sa nevedela dočkať. Vidieť, že všetko je zariadené podľa predstáv dvojice a samozrejme tu cítiť aj Biankin jedinečný rukopis.

Soňa Skoncová

Soňa Skoncová býva so svojou rodinou v Bojniciach, ktoré sú jej srdcovkou. Z bytu majú čarovný výhľad na Bojnický zámok a interiér im navrhoval šikovný Erik Pastucha. Priestor hrá farbami, ktoré spolu dokonale korešpondujú a vytvárajú skutočne unikátne miesto. Zeleň dotvára skvelú atmosféru a celé to pôsobí absolútne idylicky. 

Silvia Križanová

Aj bývalá modelka, dnes podnikateľka a influencerka Silvia Križanová má prekrásny dom. Sisa je známa svojím skvelým štýlom, má neuveriteľný zmysel pre módu a rovnako sa jej cítenie premietlo aj do bývania. Interiér rodinke tiež navrhol architekt Erik Pastucha, s ktorým skutočne mysleli na všetky detaily.

Čítajte tiež: Vianočný pozdrav: Daniela Christová so svojím manželom a dcérkou, z ktorej vyrástla už takáto slečna

Domu dominujú neutrálne tóny, ktoré sú nadčasové a tak ľahko sa neopozerajú. Každá jedna izba pôsobí útulne a harmonicky. Jednoducho krása!