Presunúť na hlavný obsah

Tváril sa, že je v manželstve šťastný: Za chrbtom ženy však túžil, aby som mu splnila jedno tajné prianie

Partnerské vzťahy

Na pohľad vyzerali ako idylický a šťastný pár, v skutočnosti však túžil po niečom inom. Chcel, aby som to bola práve ja, kto mu splní jeho tajné prianie.

Tváril sa, že je v manželstve šťastný

Roky tvorili spokojný a šťastný pár,  no zrejme posledný čas museli prežívať krízu, lebo inak by netúžil robiť niečo poza chrbát svojej ženy. Videla som na ňom, že sa mu už dlhšie páčim, dvoril mi a z jeho hlbokého pohľadu a neustáleho vyhľadávania mojej spoločnosti, mi bolo jasné, že mu o niečo ide. Na chlapovi to jednoducho ihneď spoznáte. 

Čítajte tiež: Tieto nedostatky na ženskom tele považujú muži za extrémne príťažlivé: Čo ich dokáže naozaj dostať?

Postupom času mi začal písať a hoci sa to najskôr tvárilo nevinne, postupne sme sa zbližovali a vedela som, že sa začína na mňa namotávať ešte viac. Netušila som však, o čo mu ide, keď má doma ženu a prečo to celé robí. Nebol typ, ktorý by sa obklopoval ženami, hoci ich pozornosť mal rád.

Za chrbtom ženy však túžil, aby som mu splnila jedno tajné prianie

Väčšina by si mohla myslieť, že mu ide o sex, ale nebolo to tak. Jeho žena bola rebelka aj vo vyššom veku, akoby sa nikdy nechcela vzdať svojej mladosti. Nepochybujem ani o tom, že sex mali dobrý. Aspoň tak na mňa pôsobila. Napriek tomu sme sa spolu párkrát vyspali a stretávali aj naďalej. Túžil po tom, aby som mu začala robiť spoločnosť na služobných cestách a mohli sme byť spolu častejšie bez toho, aby to bolo podozrivé. Nechcel však, aby som bola iba „spoločníčka na noc“ a inak zavretá na hotelovej izbe, z ktorej by sme vychádzali každý zvlášť. Práve naopak. Počas zahraničných ciest chcel, aby som mu robila spoločnosť všade, kam ide. Vlastne to vyzeralo na pohľad, ako keby sme tvorili pár. 

V jeden večer mi povedal, že ku mne cíti niečo viac a že je veľká škoda, že sme sa nestretli skôr. Vždy túžil po žene, ako som ja a keď ma zaujímal dôvod, zostala som prekvapená. Chcel mať vedľa seba úspešnú ženu, ktorá má zdravé sebavedomie a v spoločnosti je obdivovaná. Jeho manželka nerobila nič a nemala žiadne ambície. Iba navštevovala párty, chodievala do salónov a neustále vyhľadávala veľkú spoločnosť ľudí. Bol z toho unavený a unudený zároveň. 

Neprehliadnite: Títo muži sú najhorší v posteli: Nikdy im nepôjde o vaše potešenie, seba kladú za každých okolností na prvé miesto

Túžil po tom, pocítiť, aké to je, keď má muž vedľa seba úspešnú a žiadanú ženu. Nezávislú. Takú, ktorá nejde len po jeho peniazoch, ale má záujem o neho, ako o osobnosť a ako o muža.