Presunúť na hlavný obsah

Títo muži sú najhorší v posteli: Nikdy im nepôjde o vaše potešenie, seba kladú za každých okolností na prvé miesto

Partnerské vzťahy

Určití muži sú extrémne sebeckí v posteli. Na koho si dať pozor a komu sa radšej vyvarovať, lebo vás po jeho boku v tomto smere nič dobré nečaká?

Blíženec: Keď je ego silnejšie ako vášeň

Vlastne ide o vtipné a prispôsobivé vzdušné znamenie, no títo muži sú zároveň notoricky známi svojou dvojakou osobnosťou. Zatiaľ čo na jednej strane sú intelektuálne stimulujúci, ich záľuba vo vzťahových zmenách ich robí tak trochu nepredvídateľnými. Jedna noc s nimi môže byť plná vášne, no treba sa pripraviť na to, že tie ďalšie budú o niečo inom.

Čítajte tiež: Vytratil sa bez slova z môjho života: Dnes sa objavil na prahu mojich dverí aj s týmto vysvetlením: Verili by ste tomu?

Ak vás dostanú do postele, prichádza na rad ich ego a radi sa nechajú uspokojiť vo všetkom bez toho, aby sa postarali o vaše dobro. Ide im o vlastné blaho a vy v tomto žiaľ budete hrať vždy druhú úlohu. 

Škorpión: Kontrola, ktorej sa musíte prispôsobiť

Škorpióni sú známi svojou intenzívnou a tajomnou povahou. Aj keď táto vlastnosť pridáva vrstvu vzrušenia, naozaj často to z nich robí aj náročných partnerov. Túžia po hlbokom spojení, ale ich túžba po kontrole je oveľa silnejšia a často zatieni intímne chvíle. Ak máte radi uvoľnenejšiu atmosféru, intenzita Škorpióna môže byť príliš veľká, aby ste ju zvládli.

Budú od vás vyžadovať určité veci, trvať na svojom a v posteli im ide v tomto smere vždy o seba. O to, na čom záleží vám a po čom túžite sa nezaujímajú.

Lev: Obrovský prieskumník

Títo muži sú srdcom dobrodruhovia a ich láska k slobode siaha až za dvere spálne. Zatiaľ, čo spontánnosť môže byť vzrušujúca, jedinci Leva môžu bojovať so záväzkom v intímnych vzťahoch. Ak hľadáte dlhodobé a stabilné spojenie, Lev môže byť príliš nepokojný na to, aby sa usadil. 

Mohlo by vás zaujímať: Verím, že svoju životnú lásku môžem získať späť: A to aj napriek tomu, že on je už ženatý

A rovnako v posteli sa veľmi často prejavuje jeho negatívna stránka a to sebeckosť. Vždy chce všetko pre seba a to, po čom túžite vy, kladie do úzadia. Nevníma to a ak vôbec, tak až potom, keď sú naplnené jeho vlastné potreby.

Máte s týmito mužmi rovnaké skúsenosti?

spolu hlasovalo 329 ľudí

Áno
204
Nie
125