Presunúť na hlavný obsah

Do fitka, aj do mesta: Športové outfity, ktoré sú zostavené podľa najnovších trendov zo svetových metropol

Fitness

Začiatok roka sa nesie v aktívnom športovom duchu viac, než kedykoľvek predtým. Inšpirujte sa s nami stylingami, ktoré môžete nosiť aj do fitka, aj do mesta.

Boyfriend mikina a kontrast siluety

Oversized mikiny alebo bundy sú u aktívnych žien veľmi obľúbené. Sivá mikina od F&F Active presne spĺňa atribúty najnovších trendov z ulíc svetových metropol. Dôležitá je vyváženosť a kontrast siluety. Na spodnú časť tela voľte obtiahnuté legíny alebo cyklošortky či dokonca capri nohavice majú byť hitom roka 2024.

Čítajte tiež: 7 vecí, ktoré zaručene spomaľujú metabolizmus: Kvôli tomuto sa na vás lepia tuky zbytočne, je čas zmeniť to!

Čierne legíny tvarujúce postavu

Športové legíny Seamless Shaping Drymove od H&M Move sú navrhnuté v štýle vysokého pásu so širokým elastickým lemovaním a tvarujúcimi detailmi na nohách. Minimálny počet švov zabezpečí komfort a voľnosť pohybu pri nosení.

Športové tenisky, ktoré zviditeľnili influencerky

Krátka letecká bunda po pás, legíny a vytiahnuté ponožky. Športový štýl, ktorý aktuálne valcuje ulice metropol a je u žien veľmi obľúbený, Nehovoriac o teniskách, ktoré svojím dizajnom evokujú návrat 90. rokom, tak ako aj novinka od New Balance 550. 

Mohlo by vás zaujímať: Prečo cvičenie nestačí, keď chcete schudnúť? Fitness tréner odpovedá na otázky, prečo sa na vás tuky naďalej lepia

Kvalitné legíny do mesta i do fitka

Legín nie je nikdy dosť a okrem čiernych môžete siahnuť aj po rôznych fashion kúskoch, základ je, aby boli kvalitné. Potom ich môžete nosiť do fitka, ale aj do mesta. Legíny Athleeya spĺňajú atribúty funkčnosti a zároveň dokonale sadnú na postavu.