Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Emma Drobná si vybudovala štýl ikony: Ak by urobila krok vedľa, tento návrhár by jej to ihneď povedal

Slovenské celebrity

Speváčka Emma Drobná je inšpiratívna osobnosť nielen na pódiu, ale aj mimo neho. Jej stylingy sú totiž vždy vyberané s vkusom a robia z nej módnu ikonu.

Emma Drobná patrí medzi aktuálne múzy návrhára Fera Mikloška. Niekoľkokrát zverejnili zábery z jeho ateliéru, kde panovala uvoľnená a priateľská nálada. Speváčka ho pravidelne chodí podporiť na jeho módne prehliadky, kde vždy vynesie niektorý z jeho modelov, nie na móle, ale práve v tom reálnom živote. 

Čítajte viac: VIDEO: Fero Mikloško otvoril fashion room v štýle Golden Age: Nechýbala štýlová Emma Drobná, oslnivá Marianna Ďurianová a ďalšie

Emma je jednou z múz Fera Mikloška

Emma prišla Fera podporiť aj pri príležitosti otvorenia FASHION ROOM BY MIKLOSKO. Speváčka si posledné roky drží svoj charakteristický rukopis, čo sa týka obliekania a stylingov. Často u nej prevažuje kapsulový šatník, ale aj výrazné, no stále jednoduché kúsky. Zaujímalo nás, či mala vkus vždy, alebo či jej niekedy Fero okomentoval jej outfit, ktorý nebol úplne to pravé. Našťastie, také niečo sa zatiaľ podľa nej nestalo: „Páči sa mi, že vie byť taký úprimný a trefný, žiadne omáčky okolo. Ak by niekedy k tomu prišlo, že by mal problém s niektorým mojím outfitom, tak by mi to povedal narovinu,“ prezradila Emma na margo toho. 

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Sexy Emma Drobná dokonalým stelesnením YSL ženy: Make-up artistka vás prevedie líčením krok za krokom

Na návrhárovi si najviac cení, že je úprimný a čo má na srdci, to na jazyku. To, čím sa od neho inšpiruje je aj celkový postoj k svojej práci a k životu: „On keď si niečo zmyslí, ide to hneď zrealizovať,“ prezradila v rozhovore, pozrite si ho celý.