Presunúť na hlavný obsah

Dara Rolins ako hollywoodska star: Na mega koncerte sa predviedla v kostýmoch, ktoré z nej urobili kráľovnú stagu

Slovenské celebrity

Popová kráľovná! Tak možno korunovať Daru Rolins po úspešnom víkende, kedy vypredala O2 arénu v Prahe dva dni po sebe. V kostýmoch, ktoré na sebe predviedla počas veľkolepej show, zažiarila ako hollywoodska star.

Uplynulý víkend patril Dare Rolins, ktorá prilákala do Prahy svojich verných fanúšikov z Česka a Slovenska. Stovežatá Praha doslova žila jej koncertmi, ktoré vypredala v O2 aréne dva dni po sebe a pripravila si veľkolepú show. O tom, že show to bola v pravom slova zmysle, sme sa presvedčili aj pri pohľade na jej kostýmy. Dara potvrdila status kráľovnej popu a vyzerala v tieto dva večery ako hollywoodska star.

Čítajte tiež: Láska z archívu: Spoznáte slovenské promi páry s odstupom rokov?

Kostýmy na mieru od lokálnych dizajnérov a značiek

Dara má okolo seba ten najlepší tím, nielen čo sa týka hudby a produkcie, ale aj stylingu a vizáže. Dlhoročnými stylistami sú Andrej Kusalík a Lenka Škodová, ktorí pripravili na jej mega show doslova výber tých najoriginálnejších kostýmov šitých na mieru, a to priamo z dielne česko-slovenských návrhárov a značiek.

Fialový kožuch ako opening look 

Dara bola neprehliadnuteľná a jeden z najvýraznejších kostýmov bol fialový kožuch, ktorý bol ako opening look kocertu. Ten pochádzal z dielne slovenskej návrhárky Jany Kurilak, ktorá je vernou fanúšičkou Dary Rolins a jej hudbu miluje, ako aj ona sama prezradila na svojom Instagrame: „Kto ma pozná, vie, čo toto pre mňa znamená!!! Pretože u mňa neexistuje playlist bez Dary, neexistuje párty, či cesta autom bez Dary... takže pre mňa môj kožuch ako OPENING LOOK je sen!! Prisahám. Klepali sa mi kolená. Queen.“

Kostým z pravých perál vážil 8 kg

Za pozornosť rozhodne stál jeden z kostýmov, ktorý mala Dara na sebe a značnú časť tvorili perly. Ako sama prezradila na sociálnej sieti, išlo o pravé perly a kostým tak vážil asi 8 kg: „S mojim stylistom Andrejom Kusalíkom sme sa aj tentokrát rozhodli písať moju súkromnú históriu:), keď sme oslovili niekoľkých návrhárov, aby pre moje #DARA2 shows vytvorili originálne modely. Tieto dva má na svedomí moja talentovaná kamarátka @nikolpavlova_design. Mini šatičky na prvej fotografii sú z kovových korálok a cca 20 metrov retiazok. Všetko sa vyšívalo ručne, niekoľko dní, aby sa docielil efekt kovových výšiviek na holom tele.“ Dara tiež prezradila, z čoho kostým pozostával i to, že ide naozaj o vzácny kus. „Na kostým z perál sa použilo 1800 ručne farbených perličiek od českej spoločnosti Perlex. 14 dní navliekania a vyšívania. Sú síce ťažšie než umelé perly, ale kvalitné, s krajším svetelným odleskom a to sme chceli. Kostým vďaka tomu vážil asi tak 8 kg:))...“

One & Only 

Tento styling doslova vyjadrujú dve slová, ktoré použil samotný autor modelu. Slovenský dizajnér Pavol Dendis vytvoril jedinečný look pre Daru, v ktorom si zaspievala hit Arabela. Ružové body a vysoké čižmy s červeným plášťom boli sexy a Dara v tomto stylingu vyzerala doslova božsky.

Neprehliadnite: V hlavnej úlohe nevera. Martina Schindlerová o tom, že keď sa zamiluješ do ženatého muža, treba ho najskôr poslať domov

Kombinéza na telo 

Kombinéza kopírujúca siluety Dary pochádzala z dielne slovenského návrhára Lukáša Kimličku. „Je z dielne multitalentovaného @lukaskimlicka. A pretože by šicí stroj kamienky zo skla poničil, ušil ju celú v rukách. Inšpiráciou mu bola legendárna Diana Ross a jedna sukňa, ktorú Lukáš objavil vo Viedni. Vedel, že TO je tá látka, ktorú potrebujeme. A pretože nič lepšie nikde nenašiel, vrátil sa pre sukňu a kúpil ich rovno 5:). Rozstrihal, vytvoril vrchný/ spodný diel a vytvaroval na mojom tele tak, aby kombinéza sedela ako druhá koža,“  prezradila Dara o spolupráci s Lukášom, ktorý od role návrhára už upustil a venuje sa fotografii, no kvôli popovej dive urobil výnimku.