Presunúť na hlavný obsah

V 50-tke prežíva najšťastnejšie obdobie života: Dara Rolins dosiahla v živote všetko, po čom kedy túžila

Slovenské celebrity

Speváčka Dara Rolins je ozajstnou divou a legendou. Inšpiruje nielen svojim talentom, ale aj štýlom a prístupom k životu. Aký je jej recept na šťastie?

Endorfíny sú návyková záležitosť a ja som na šťastí doslova a do písmena závislá

Speváčka Dara Rolins, vyzerá roky neuveriteľne. Zachováva si skvelý štýl, má sexi telo, na nič sa nehrá a inšpiruje ženy v mnohých ohľadoch. Aj napriek tomu, že od detstva je pod drobnohľadom médií, rozhodne jej nechýba autenticita.

No a tomu, že nedávno oslávila 50 - tku je pri pohľade na ňu naozaj ťažko uveriť. Aktuálne tiež pôsobí veľmi šťastne a žiari viac ako kedykoľvek predtým. V kariére sa jej darí, dcéra jej robí obrovskú radosť a v láske je tiež konečne spokojná. Aký jej recept na šťastie? 

"V rozhovore sa ma pýtali, čo je TO, čo ma robí šťastnou, rovná sa usmievavou, čo presne je zdroj mojej energie a ako ju dobíjam. Šťastná som už odmalička. Úsmev je pre mňa prirodzený prejav, spôsob uvoľnenia. Rada ho nosím a rada sa na neho dívam. Nechcem, nepotrebujem odpočívať tradičným spôsobom ničnerobenia. Práve TO ma unavuje najviac. Vtedy sa pohyb prúdiacej energie v mojom tele významne spomalí a ja si uvedomím, že presne toto je cesta do pekla, kedy človek zlenivie a začne stárnuť. Nerobím NIČ na silu. Aj to bude myslím súčasť návodu ako žiť "ľahko". Necvičím preto, že musím, ale preto, že chcem. Endorfíny sú návyková záležitosť a ja som na šťastí doslova a do písmena závislá." 

Čítajte tiež: Premiéra filmu Barbie: Neprehliadnuteľný Jovinečko s priateľkou Biankou, dlhonohá Mária Zelinová a ďalšie

Hoci mnoho žien v jej pozícií sa snaží v určitom smere byť takými ako očakávajú ostatní, ona toto nerobí. Vždy je sama sebou. Je to naozaj dôležité aj keď v určitých okamihoch, to može byť náročné - zachovať si svoju tvár. Ona to však zvláda absolútne bravúrne!

"...je jedno ako vás chcú vidieť "oni", buďte VŽDY sama sebou.  Občas uličnica, občas femme fatale, občas puberťák, občas sexy diva. Na ihlách, v teniskách, s výstrihom alebo v roláku. Žena môže, ale NEMUSÍ mať jeden štýl, jedno vyznanie. A dnes, či už sa nám to páči alebo nie, už dávno neplatí, že sa niečo niekomu "nehodí". Ženské tvary, výška, vek ani postavenie nehrá žiadnu rolu. Ženy, aj tie najbohatšie dnes veľmi často "klamú telom" svojim štýlom a oblečením. Luxus, elegancia, či úroveň totiž nemá nič spoločné s peniazmi ani s tým, čo máme na sebe..."

Neprehliadnite: Známe Slovenky a ich letné vlasové premeny: Karin Haydu podstúpila najväčšiu zmenu, tento odtieň je trendy dlhé roky

 

- Najčítanejšie -