Presunúť na hlavný obsah

Pastelové tóny, koža, atypické vzory, ale aj milované pleteniny: Kombinácie z Paríža, ktoré vás inšpirujú zmeniť svoju kapsulu

Móda

Príchod jari so sebou nesie aj veľkú dávku rozmanitosti a hravosti. Nahliadnite spolu s nami do ulíc Paríža a pozrite sa po akých kúskoch siahnuť.

Vneste pozitivitu do všedných dní

Táto jar sa bude niesť v duchu farebnosti, hravosti, žiarivých tónov, ale chýbať nebudú ani atypické vzory, geometria, či obľúbené pletené kúsky. Základ kapsule tvorí pár prvkov ako kvalitné jeansy, biela košeľa, sako, trenchcoat, malé čierne a doplnky. Teraz je však čas oživiť ju aj kúskami, ktoré vás počas bežných dní prežiaria. 

Neprehliadnite:  Štýlové oversized košele na gombíky, ktoré budú v roku 2024 hitom: Tieto využijete v každom ročnom období

Ono sa to nezdá, ale farby nás neuveriteľne ovplyvňujú. Takýto kabát je niečo, čo naozaj dodá pozitivitu do vašich dní. Vôbec sa nemusíte báť ružovej, žltej, či modrej v jemných odtieňoch. Keďže však ide o výrazný prvok, treba samotnú farbu prispôsobiť tónu pleti. 

Nezameniteľné retro svetre, či pulóvre s výšivkami

Svetríky, či pulóvre v štýle ako od babičky sa už teraz tešia veľkej popularite. A my sa ani nedivíme. Človek sa v nich cíti pohodlne, tie z kvalitnej alpaky sú mäkké ako obláčik, viete s nimi krásne variovať. Hodia sa k jeansom, ale aj sukniam, pokiaľ chcete docieliť jemný ženský look.

Kožená symfónia

Koža je obľúbeným materiálom najmä pre jej nadčasovosť, všestrannosť a ľahkú kombinovateľnosť. Či už siahnete po kabátoch, sakách, vestách, nohaviciach alebo sukniach je len na vás.

Inšpirujte sa: Naučte sa nosiť šál ako Talianky: Takto aj overzsized kúsky budú pôsobiť krásne a zvodne

Vždy vďaka takémuto prvku dodáte stylingu punc elegancie a výnimočnosti. Čierna a hnedá sú klasikou, no do popredia sa dostávajú aj jej sivé odtiene.