Presunúť na hlavný obsah

Valentínske parfumy: Týmito vôňami omámite zmysly aj tej najnáročnejšej ženy

Krása

Novinky vo svete parfumov, ktoré sú ideálnym darčekom pre ženu na Deň sv. Valentína. Tieto vône splnia požiadavky aj tej najnáročnejšej ženy a máte u nej vyhraté.

Zmyselná oslava luxusu na Deň Sv. Valentína

Nová vôňa Tease Cocoa Siroée od Victoria's Secret uchváti zmysle a pozdvihne oslavu lásky k novým výšinám. Spojenie elegancie a osobitého kúzla, ktoré podtrháva nezabudnuteľné valentínske zážitky. Hlavný parfumér Frank Voelkl skomponoval vôňu , ktorú otvára zvodná kombinácia lesných plodov, čerstvo odtrhnutých malín a ostružín. Zmes ovocia sa miesi s jemnými okvetnými lístkami frézie. Na záver do hry vstupujú dekadentné a omamné nóty tmavého kakaa a krému Chantilly.

Inšpirujte sa: Pleťové séra, ktoré spomaľujú starnutie: Vďaka nim vaša pokožka viditeľne omladne

Neskutočne červená, neskutočne zmyslová

Nová vzrušujúca vôňa Black Opium Over Red od YSL  Beauty, pre ktorú sú charakteristické akordy čerešne, kávy a bielych kvetov. Pačuli, čierna vanilka a biely jazmín. Radikálne. Nekompromisné. Prekročte hranicu extrému. Čistá energia a zmyselné kvetinové stopy predstavuje vôňu, ktorá je natoľko iná, že sa bez nej nezaobídete. Dráždivá, sexy a rockovo chic žena sa odváži vykročiť na svoju novú cestu.

 


Symbol zmyselnosti, skromnosti a pôvabu

Nová intenzívnejšia vôňa od Issey Miyake L'Eau D'Issey Solar Violet predstavuje dynamickú súhru vody a okolia prírody. Kontrast medzi vodou a fialkou, púdrové fazety umocnené slnečnými tónmi šťavnatej hrušky a hodvábny akord kosatca. Fialka je symbolom zmyselnosti, skromnosti a pôvabu.

Príbeh zvádzania

Vôňa spaľujúca vášne. Dámska vôňa BOSS The Scent Elixir je synonymom hypnotickej príťažlivosti. Vytvorila ju parfumérka Louise Turner a je stelesnením sviežeho nádychu ružového korenia a ohnivých aspektov, ktoré umocňujú pohyb vône. V srdci sa skrývajú dráždivé kvetinové tóny Atropa Belladonna, ktoré sú tajomné a vzrušujúce, zanechávajú opojnú a podmanivú stopu. Hnacím motorom kompozície je bohatý ambrový akord.

Prirodzená krása

Doplňujúci prvok ženskosti. Nová vznešená vôňa for her Musc Nude od Narciso Rodriguez vytvára pocit druhej pleti, pričom predlžuje prirodzenú vôňu pokožky ženy. Srdce pižma v kombinácii s ostatnými tónmi vytvára intímny a upokojujúci pocit. Interpretácia chyprovej štruktúry napĺňa ikonické srdce pižma jemnými okvetnými lístkami kvetov a hrejivými fazetami.

Mohlo by vás zaujímať: 5 vlasových účesov na rok 2024 podľa expertov:  Do módy sa vracajú pramene ofiny nabok a skutočná krása

 


Tajomná žena vychádzajúca zo súmraku

Nová vôňa Ginza Night Eau de Parfum Intense od Shiseido predstavuje gurmánsky akord bielych kvetov v spojitosti s hrejivými magnetickými drevitými tónmi. Šumivé vrchné tóny čiernych ríbezľov a mandarinky odhaľujú zvodné a podmanivé kvetinové srdce, ktoré tvorí lalia, gardénia a prírodný jazmín.

 

Vzácny šperk ako spomienka na nezabudnuteľný okamih

Pôsobivá alchýmia novej vône La Nuit Trésor Le Parfum od Lancôme v sebe spája sviežosť a intenzitu, ktoré spoločne vyčarujú počiatočnú rozpačitosť a nehu lásky zachytenú v okamihu prekvapenia. Vôňa rozkvitnutej lúky a ambry s drevitými a ovocnými nádychmi rozpráva vášnivý milostný príbeh, ktorý je ako šperk a ktorého hĺbka v sebe ukrýva nespočet tvárí lásky.