Presunúť na hlavný obsah

Valentínske vône, ktorými potešíte vášho miláčika i seba: Vďaka nim sa stane váš muž neodolateľným

Krása

Deň Sv. Valentína si vyžaduje niečo špeciálne. Nové vône pre mužov s jasným odkazom evokujú vášnivé splynutie, ktoré urobia pre vás oboch tento deň nezabudnuteľným.

Vzrušujúce a pulzujúce esencie, ktoré na pokožke získajú jedinečný a za každým iný dojem. Pripravte svojmu mužovi Valentína, na ktorého nezabudne a to aj vďaka vôňam, ktoré mu budú vašu spoločnú noc pripomínať aj po zvyšok roka. 

Čítajte tiež: Valentínske parfumy: Týmito vôňami omámite zmysly aj tej najnáročnejšej ženy

Mužovo strážené tajomstvo

Vôňa Mesmerising Oudh Accord & Gold od Molton Brown oslavuje 10 rokov. Zachytáva hlbiny koreneného lesa, koncentrované vône sú inšpirované vzácnym tajomstvom opojného oudh, ako dobre strážené tajomstvo prehĺbené medovými priskyricami a dymovým čiernym čajom.

Erotikon

Príťažlivosť vône ľudskej kože. Bestseller, ktorý bol po prvýkrát predstavený pred piatimi rokmi. Vôňa Erotikon od značky Pigmentarium je vystavená najskôr z tónov čokolády, ružového korenia a vanilky, postupne rafinovane prechádzajú do podmanivej vône ako je ambra alebo pižmo. Unisex vôňa prepožičiava jedinečnosť a príťažlivosť, či už žene alebo mužovi, ako keby bol vytvorený len a len pre ňu či pre neho.

Zachytenie ducha vášnivej noci

BOSS The Scent Elixir for Him predstavuje dráždivú symfóniu pikantného a ľahko štipľavého korenia, ktorá vykúzli kompletne korenenú vôňu s provokatívnym postojom. Srdce tvorí vôňa Lavandin s pulzujúcou energiou, ktorú obohacuje jemný drevitý základ z prvotriedneho kaledonského santalového dreva.

Neprehliadnite: Mužom vrásky pristanú a starnú do krásy: Čím viac rokov majú, tým lepšie vyzerajú, no na toto by nemali zabúdať