Presunúť na hlavný obsah

Justin Timberlake oslavoval 43 rokov: Jeho manželka, Jessica Biel, zverejnila video s romantickými momentmi z ich vzťahu

Zahraničné celebrity

Jeden z najstabilnejších hollywoodskych párov napriek rôznym pravdivým aj vymysleným fámam o problémoch v manželstve, je stále spolu. Justin Timberlake sa dočkal aj prekvapenia od svojej manželky, Jessici Biel, ktorá mu pripravila zostrih ich spoločných romantických momentov ich vzťahu pri príležitosti Justinových narodenín.

Všetko najlepšie Justin!

Spevák ocenený aj Grammy, Justin Timberlake, oslávil pred pár dňami svoje 43. narodeniny. Pri tejto príležitosti, ako to už býva nielen u slávnych párov zvykom, mu venovala jeho manželka, Jessica Biel, jedno video na svojom Instagrame. To pozostávalo z romantických momentov z ich celého vzťahu. Video nieslo názov: „I always got you (Vždy som ťa dostala...Všetko najlepšie k narodeninám, zlatko.“ 

Mohlo by vás zaujímať: Najzamilovanejší hollywoodsky párik: Títo dvaja majú naozaj závideniahodný vzťah, čo všetko pre to robia?

Veľa starších, ale aj novších momentiek 

V pozadí tohto romantického videa hrala ikonická pieseň Sonny & Cherr „I Got You Babe“ od Boom Forest. Video obsahuje aj momentku z ich svadby, ktorá sa konala v roku 2012, ale aj z ďalších rokov. S fanúšikmi sa teda Jessica podelila aj o novšie momentky, na ktorých sa smejú a spolu trávia čas počas koncertov, turné alebo iných podujatí, vrátane ich obnovenia sľubu v roku 2020 po desiatich rokoch. 

Čítajte tiež: Justin Timberlake dal pred Vianocami Jessice nepekný darček: Takto ho nafotili paparazzi s kolegyňou?!

Justin plánuje oslavovať vo veľkom 

Toto bolo súkromné prianie k Justinových narodeninám od jeho manželky. No Justin svoje narodeniny plánuje osláviť aj špeciálnym koncertom počas jednej noci v Irving Paza v New Yorku. Ako informuje magazín People, toto vstúpenie prichádza len krátko po vydaní jeho najnovšej piesne „Sebecký“ z jeho pripravovaného albumu Everything I Thought It Was. 

Neprehliadnite: Vždy šťastný pár Justin Timberlake a Jessica Biel: Toto prezrádzajú ich dotyky a reč tela o ich vzťahu

Čo dodať? Všetko najlepšie aj od nás, Justin! 

Fandíte tomuto hollywoodskemu páru, Justin Timberlake a Jessica Biel?

spolu hlasovalo 91 ľudí

Áno
86
Nie
5