Presunúť na hlavný obsah

Seriálová Vilma z Dunaja má jedno z najstabilnejších manželstiev: Monika Hilmerová hviezdi, s mužom si aj po rokoch vyznávajú lásku

Slovenské celebrity

Krásna a talentovaná herečka Monika Hilmerová je úspešná nielen v pracovnom živote, ale aj v súkromí. Spolu s manželom patria medzi najstabilnejšie páry slovenského showbiznisu. Ako to robia?

Našla svoju spriaznenú dušu

Krásna a sympatická herečka Monika Hilmerová sa rozhodne radí medzi našu umeleckú špičku. Miluje divadelné dosky, kde ste ju pravidelne mohli vídať v Radošinskom naivnom divadle, či v činohre Slovenského národného divadla.

Čítajte tiež: V hlavnej úlohe nevera. Martina Schindlerová o tom, že keď sa zamiluješ do ženatého muža, treba ho najskôr poslať domov

Filmoví fanúšikovia si ju určite budú pamätať zo snímok O sláve a tráve, Prameň života, Obete a vrahovia, či Bloodlines. Medzi jej výrazné seriálové postavy patrila tá v Oteckoch, Druhej šanci a aktuáne v seriálovom hite Dunaj, k vašim službám. 

Monika hrá v Dunaji prísnu, ale spravodlivú šéfku oddelenia módy Vilmu, so srdcom zo zlata. Je veľmi láskavá, empatická, vnímavá a toto má zrejme aj spoločné so samotnou Monikou.

V roku 2009 sa herečka vydala za tanečníka a choreografa Jara Bekra, s ktorým má dcéru Zaru a syna Leonarda. Sú spolu 14 rokov a stále vyzerajú ako čerstvo zamilovaní. Pravidelne si vyznávajú vzájomnú lásku a Monika práve na výročie adresovala svojmu mužovi krásne slová. 

"Dnes máme 14.výročie svadby, Nebola som z dievčat čo si básnia o svadbe, skôr práveže naopak a o to viac si užívam tú našu svadbu a naše manželstvo a ďakujem za to z celej duše a je mi šťastne. Majte sa aj vy všetci dobre, majte po boku svoju lásku, aby aj všedný deň bol pre vás neobyčajný a plný lásky, bezpečia, dôvery, podpory. A kto nemá tento vzácny dar, vám želám nech máte lásky aspoň iné, nech sa môžete z nich tešiť a mať aj z tej vlastnej lásky na rozdávanie. Každý si ju zaslúži. Uf trochu som patetická, ale dnes si to chcem dovoliť. Jarko, vzala by som si ťa aj dnes."

Monika a Jaro patria medzi najstabilnejšie páry nášho showbiznisu. Vidieť, že sú jeden pre druhého stvorení a naozaj sa aj po rokoch ľúbia. Skrátka jasný dôkaz toho, že aj v showbiznise máme naozaj krásne a pevné manželstvá.

Čítajte tiež: Apres ski outfity priamo zo svahu: Dominika Navara Cibulková na foto ako z katalógu, štýlová Monika Marešová a ďalšie