Presunúť na hlavný obsah

Februárový spln v znamení Panny: Takto ovplyvní naše životy mesiac, ktorý vám môžno nedá spať

Zábava

Februárový spln nastane v sobotu 24.2. Bude sa nachádzať v znamení Leva, ktorý bude naše životy ovplyvňovať nasledovným spôsobom.

Februárový spln v znamení Panny

Spln v mesiaci február nastane 24. dňa a bude v znamení Panny. Ženská energia Panny môže vniesť do tohto obdobia emocionálnu nerovnováhu. Ak ste si jej vedomí, zdržte sa ráznych rozhodnutí a radšej tento čas prečkajte. Veľa premýšľate o vzťahoch okolo vás, na tentokrát to pustite z hlavy.

Čítajte tiež: Magické číslo v roku 2024: Rok naplnenia karmického osudu, ktorý má každý z nás iný, čo nás teda čaká?

Rýchly posun a osobný pokrok 

Je to ideálny čas na rýchly posun, ktorý zároveň veští osobný pokrok. Najdôležitejšou oblasťou, na ktorú by ste sa mali v tomto období zamerať je vaša kariéra. Je to príležitosť na inovácie, robenie odvážnych krokov a naberania sebavedomia. Všetko úsilie, ktoré teraz vložíte do svojich cieľov, sa vám vráti. Nesmiete o sebe pochybovať a nesmiete to dovoliť ani nikomu inému. Je to obdobie, kedy budete v správny čas na správnom mieste. Mesačný spln symbolizuje rast a napredovanie, a to nielen kariérnej sfére, ale postupne aj v ďalších sférach osobného života. 

Snežný mesiac

Februárovému splnu pristal názov „snežný mesiac“, a to z toho dôvodu, že nastáva uprostred hlbokej tmy a najväčšej zimy. Práve v tento mesiac často nasnežilo a bola veľká zima. Naši predkovia ho tak pomenovali, pričom veľakrát práve počas noci ešte pracovali. Spln im totiž zabezpečil svetlo a dovoľoval pracovať dlhšie. To je jeden z dôvodov, prečo dnes niektorí ľudia trpia zlým spánkom vždy v období splnu. Podľa odborníkov si môžete niesť zakódované tieto procesy v našej DNA a takto podvedome nás dokáže spln ovládať. 

Neprehliadnite:  5 najbohatších znamení v roku 2024: Astrológovia sa zhodli na ľuďoch narodených v týchto dátumoch