Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Štýlový brunch známych Sloveniek: Rozžiarená Jasmína Alagič Vrbovská, krásna Natália Végh a ďalší

Slovenské celebrity

Známe tváre si nenechali ujsť pozvanie na štýlový brunch Zjedené, ktoré predstavilo nové menu a ochutnávku zdravých a výživných jedál, medzi ktorými je aj novinka v podobe ayurvédskej stravy.

Spoluzakladateľka Zjedené Hana Stanczová sa dlhodobo venuje vyváženej strave a spolu s odborníkmi zostavujú výživné jedlá plné nutričných hodnôt pre telo. Jej krabičkovú stravu si obľúbili mnohé známe tváre ako Jasmína Alagič Vrbovská, Natália Végh, Veronika Vágnerová, Eva Verešová, Jany Landl a ďalší. 

 

 

Zdravá strava je súčasťou ich jedálničkov, vôbec pritom neplatí, že by nevedeli variť, práve naopak. Aj samotná spoluzakladateľka Hana má veľmi kladný vzťah k vareniu, na svojej sociálnej sieti Instagram publikuje inšpiratívne recepty, ktoré zvládne každý. 

Ayurvédska strava

Novinkou je ajurvédska strava, ktorej jedálniček zostavila odborníčka Karin. Toto menu sa stalo v spoločnosti a medzi známymi osobnosťami veľmi obľúbené práve v tomto období, keď je sezóna ajurvédskych pobytov v exotike. Vďaka vyváženému jedálničku prejde vaše telo znovuzrodením a nemusíte nikam cestovať. Nedávno ho vyskúšala aj Jasmina Alagič Vrbovská, ktorá z neho zostala nadšená. 

MENU na celý týždeň podľa rôznych štýlov a kategórií si môžete pozrieť a objednať na Zjedené.sk.

Jasmina Alagič Vrbovská a Milan Švingál

Moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská je známou milovníčkou jedla a pestrú stravu si prišla vychutnať v spoločnosti dlhoročného kamaráta, make-up artistu Milana Švingála. Jasmina aj v športovom stylingu vyzerala bezchybne.

Natália Végh a Jány Landl

Influencerka a manželka zápasníka Attilu Végha, Natália Végh, ktorá je zároveň mamou dvoch detí, často na sociálnych sieťach zdieľa recepty a tipy na stravu, ktoré dopĺňajú jej zdravý životný štýl. Natália pravidelne cvičí a tak sa mala o čom porozprávať aj so skúseným trénerom a motivátorom Janym Landlom. 

Hana Stanczová

Spoluakladateľka Zjedené Hana Stanczová miluje varenie a jej Instagram je zdrojom množstva inšpirácií na chutné a rýchle recepty. Ak máte radi moderné a pestré jedlá, určite ju musíte sledovať. Mama dvoch dcérok nosí pod srdcom bábätko a v takto športovom duchu jej to počas brunchu veľmi pristalo.

Veronika Vágnerová

Bývalá Miss a podnikateľka Veronika Vágnerová si rokmi drží skvelú postavu a celkovo vzhľad. Na bruch prišla štýlovo oblečená ako vždy a vychutnala si najnovšie chute skvelého jedla v spoločnosti známych. 

Eva Verešová

Bývalá Miss Eva Verešová zvolila na brunch jednoduchý outfit, v ktorom sa cítila pohodlne. V obklopení svojich známych si vychutnala jedlo a spoznala tak nové kombinácie surovín, ktorými sa môže inšpirovať aj vo svojej kuchyni.