Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Jasmina Alagič Vrbovská vyskúšala ayurvédu: Chudnutie je len sekundárny prejav toho celého

Feminity TV

Moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská nedávno absolvovala ayurvédsky typ stravovania a očisty. V rozhovore nám prezradila, ako sa to podpísalo pod jej zdravie a fungovanie tela.

Na nedávnom brunchi Zjedené sme stretli mnoho známych tvárí, ktoré majú kladný vzťah k jedlu a vareniu, no napriek tomu radi vyskúšajú aj krabičky a spoznajú nové chuťové inšpirácie. Medzi nimi bola aj moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská, ktorá miluje jedlo a kvalitné suroviny. Milujem jedlo a dobrých ľudí okolo seba. Nejem úplne najzdravšie, ako by sa malo, pretože milujem rovnováhu v živote, ale vďaka Bohu mi až tak nechutia úplne tučné jedlá“ prezradila nám v rozhovore.

Ayurvédske menu zhotovila odborníčka Karin, ktorá sa venuje tejto oblasti a pravidelne tiež organizuje pobyty na Srí Lanke, ale aj v Budapešti na klinike, kde môžete absolvovať všetko to, čo v exotike, no nemusíte letieť tak ďaleko. Viaceré známe tváre sa odhodlali vyskúšať tento pobyt a boli prekvapení, čo to s nimi urobilo, vrátane práve Jasminy. Odkedy som bola na ayurvéde, tak mi veľmi zachutila ich kuchyňa a odvtedy sme aj s mojím mužom na týchto ayurvédskych krabičkách. A to nie je iba chudnutie, to je sekundárny prejav toho celého,“ priblížila nám a zároveň dodala dôvod, prečo sa rozhodla vyskúšať ayurvédu: Človek sa cíti veľmi dobre. Mávala som problém, že som bola po jedle unavená, čo tu absolútne nehrozí.

FEMINITY TV: Moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská opísala svoju skúsenosť s ayurvédou a stravovaním

 

 

Hana Stanczová, spoluzakladateľka Zjedené nám priblížila, na čo sa plánuje sústrediť v najbližšom období. Neustále posúva tento projekt vpred, nedávno otvorili donášku okrem Slovenska, aj v Prahe, kde sa teší veľkému úspechu. Po ayurvédskej kuchyni zase plánuje venovať sa viac strave, ktorá je v súlade so zdravím a preskúmať viac jej vplyv na životosprávu človeka: „Zjedené vzniklo, keď som bola po druhom tehotenstve a hľadala som alternatívy, ako sa zdravo stravovať. Aby to chutilo, bolo zdravé, ale nie v zmysle, že si nastavíme diéty, tie podľa môjho názoru nie sú dobré, ale skôr, že zdravou stravou sa vieme dostať na želanú váhu a vieme si ju hlavne udržať,“ prezradila nám a v rozhovore prezradila ešte viac. 

FEMINITY TV: Spoluzakladateľka Zjedené Hana Stanczová viac o tom, čo je princípom Zjedené a ako vzniklo