Presunúť na hlavný obsah

Okúzľujúca filmová kráska Elizabeth Olsen je úplne iná ako jej hviezdne dvojičkovské sestry: Čo ste o nej netušili?

Zahraničné celebrity

Mladšia sestra hviezdnych dvojčiat Ashley a Mary- Kate Olsen je úplne iná. A to, že vyrastala tak trochu v ich tieni, jej vôbec neublížilo. Práve naopak.

 Mala som úplne jasno v tom, ako sa budem orientovať v mnohých veciach

Hoci veľmi dlho žila v tieni svojich dvojičkovských sestier, nijako to ich vzťah nepoznačilo. Majú medzi sebou pekné puto a naozaj si rozumejú. Mary - Kate a Ashley Olsen sa v 90. rokoch stali najznámejšími dvojčatami na svete. Ich život bol vlastne od plienok pod tlakom médií, keďže začali hrať ako 9. mesačné. Vďaka seriálu Plný dom sa stali sa miláčikmi Ameriky. Ich kariéra veľmi rýchlo nabrala doslova raketovú rýchlosť a puberta, ktorú kvôli tomu prežívali, bola skutočne turbulentná. To sa tiež odzrkadlilo v značnej miere na ich živote. 

"Mnohokrát som sa prichytila pri tom, že ma to celé nebaví. Bola som nespokojná  so sebou, svojim životným štýlom, s pohľadom na život aj tým, ako ho vnímam. Nevedela som sa v tej celej spleti akosi nájsť. Čoraz viac som pociťovala prejavy úzkosti a depresie. Aj toto je stránka toho, ak niekto veľmi tlačí na vaše začínajúce úspechy," prezradila Mary - Kate.

Elizabeth veľmi jasne vnímala, čo sa okolo jej sestier deje a rovnako aj to, aký to má na ne vplyv. Aj vďaka traumám, ktoré dievčatá prežívali vedela, že pokiaľ sa chce vo svete showbiznisu pohybovať, musí si jasne určiť priority. 

"Nechcela som trpieť ako ony. Mala som úplne jasno v tom, ako sa budem orientovať v mnohých veciach, pretože som ich sledovala. Nemyslím na to, že budem žiť svoj život ako verejná osoba, myslím na to, že budem žiť svoj život a potom mám túto prácu. Prvoradá som ja a moje potreby, nie to pozlátko okolo. Ony sa v tomto nemohli rozhodnúť, ja mám ten luxus."

Tieto veci ste o Elizabeth (ne) tušili:

  • Zmenila si priezvisko

Počas strednej sa Lizzie volala Elizabeth Chase, aby nikto nepoznal, že jej sestry sú dvojčatá Olsen.

  • Línia oblečenia jej sestier je pomenovaná po nej

Mary-Kate a Ashley milo prikývli svojej sestre a pomenovali svoju módnu značku Elizabeth a James (pričom druhá časť bola pomenovaná po ich staršom bratovi).

  • Nikdy sa neváži

Keďže jej sestry bojovali v tomto smere so svojou postavou, ona si povedala, že sa zbytočne nebude trápiť a nikdy sa neváži ani nemeria. Snaží sa svoje telo prijať také, aké je.