Presunúť na hlavný obsah

Dvojičky Olsenové po páde na dno začali nový život: Súkromie si strážia tak, že o Ashley dlho nik nevedel tieto tri veci

Zahraničné celebrity

Sláva sestrám Olsenovým veľa vzala. Nemali detstvo ani dospievanie, čo si napokon vyžiadalo svoju daň. Preto sa po odchode z filmovej scény stiahli z verejného života a ako jednu z hlavných priorít si určili ochranu súkromia. Vďaka tomu sa Ashley podarilo utajiť hneď tri dôležité veci v jej živote.

V ére 90-tych rokov boli malými dievčatami s obrovskou slávou. Dvojičky Mary-Kate a Ashley Olsenové prvýkrát spôsobili ošiaľ ako deväťmesačné bábätká, kedy účinkovali v seriáli Plný dom. Potom to už šlo ako z rýchlika. 

Mlionárky boli predtým, než stvárnili dvojičky v ikonickej snímke Na to treba dvoch. V čase uvedenia tohto filmu mali deväť rokov. Sestry Olsenové vyrástli bez detstva. Ich životy sa diametrálne líšili od tých, ktoré viedli ich rovesníčky. 

Tienistá stránky slávy v podobe nepretržitej mediálnej pozornosti a neustáleho obsadzovania do nových rolí si napokon vypýtala svoju daň. Mary-Kate a Ashley sa síce sťažovali, že príliš veľa pracujú a nestíhajú školu, no ich "volania o pomoc" šli do úzadia. 

Keď boli v tínedžerskom veku, všetok ten tlak a zhon sa na nich začal odzrkadľovať - a to najmä v emocionálnej rovine. Dostavili sa poruchy príjmu potravy, úzkosti, depresie, problémy s alkoholom, drogami… 

"Mnohokrát som sa prichytila pri tom, že ma to celé nebaví. Bola som nespokojná  so sebou, svojím životným štýlom, s pohľadom na život aj tým, ako ho vnímam. Nevedela som sa v tej celej spleti akosi nájsť. Čoraz viac som pociťovala prejavy úzkosti a depresie. Áno aj toto je stránka toho, ak niekto veľmi tlačí na vaše začínajúce úspechy… Nikomu nič nevyčítam, ani rodičom, to vôbec nie. Len podľa mňa je takýto svet vo svetle reflektorov pre deti mimoriadne náročný. Lebo vlastný názor ešte vyhranený nemáte, hoci v podstate riešite problémy dospelých." - Mary-Kate 

Mohlo by vás zaujímať: Tieto dvojičky boli už pred 10 rokmi označené ako najkrajšie na svete: Zarábajú milióny a ešte nie sú ani plnoleté

Ona i Ashley sa dali dokopy po tom, ako na nejaký čas odišli z hereckej scény. Neskôr sa začali sústrediť na módu a podnikanie. Dnes vlastnia úspešnú značku oblečenia a na celebritných eventoch sú brané ako raritné hostky. 

Život mimo reflektorov im prospieva. A svoje súkromie si chránia najviac, ako to len vedia. Preto sa neobklopujú veľkým počtom ľudí a opatrné sú aj na spomenutom poli verejného života. A ani jednu z dvojičiek nenájdete na sociálnych sieťach. Široká verejnosť sa preto o ich osobnom živote dovie len máločo. Ashley sa podarilo utajiť tri dôležité veci. 

Prvou bola vlastná svadba. Vedelo sa, že Ashley sa v roku 2017 dala dokopy s umelcom Louisom Eisnerom, ale svadba? Prvé zmienky o sobáši páru sa začali šíriť vlani. Ich spúšťačom bol zlatý prsteň na Olsenovej ľavej ruke. 

Neprehlaidnite: Najobľúbenejšia žena Hollywoodu sa zrejme tretí raz vydá: Už nijaký slávny fešák, ale bežný muž

Rúškom tajnosti bolo opradené aj tehotenstvo. Ashley sa napokon podaril utajiť i pôrod. Len prednedávnom vyšlo najavo, že mamou je už niekoľko mesiacov. "Ashley a Louis pred niekoľkými mesiacmi privítali syna a sú nadšení z toho, že sa stali rodičmi," citoval US Weekly hodnoverný zdroj. 

- Najčítanejšie -